Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


21.04.2017

Новини з Долини: електрики продовжують технічний огляд всіх підстанцій мережі вуличного освітлення міста та монтаж лінії на території міського парку

Новини господарчі

Сьогодні, 21 квітня, працівники КП «Комунгосп» продовжують видалення аварійних дерев  по вулиці Шухевича, укладання тротуарної плитки на території школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича та прибудинковій території по вулиці Чорновола, 6.

Служба благоустрою здійснює збір та вивіз побутових відходів з вулиць, а електрики  підприємства продовжують технічний огляд   всіх підстанцій мережі вуличного освітлення міста та монтаж лінії  на території міського парку.

На території  підприємства комунальники виготовляють гойдалки  та ремонтують контейнери для твердих побутових відходів.

Працівники ТзОВ фірма «Долина – Сервіс»  здійснюють скління вікон у четвертому під’їзді  по  вулиці Чорновола,18 та  влаштування решіток по вулиці Чорновола, 16,18.

Триває перевірка димових і вентиляційних каналів по вулицях Пушкіна 1, 2, Обліски 4, 14, 18, а також ліквідація дрібних аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста інформуємо, що в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів    розгорнута ювілейна персональної виставки директора Долинської дитячої художньої школи Олега Лавріва «Благословенний Великдень».

У виставковій колекції – 34 художні роботи,  серед яких  – серія портретів священичих осіб і не тільки, сюжети на релігійну тематику, підбірка тематики жартівливих українських пісень та звичаїв.

 Щиро запрошуємо  до відвідин та ознайомлення!