Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


12.07.2018

Навчати змалечку, з дитсадка…

З 1 січня в нашій країні почало діяти нове законодавство про обов’язкове сортування сміття. Сортувати українці мають усі побутові відходи на придатні до переробки, небезпечні, і такі, що підлягають захороненню. Для того, щоб скло, метал, пластик і папір  сортувати, необхідно мати спеціальні контейнери. А відтак – навчити людей це робити, доступно роз’яснити. Зазначимо, що нашому місті вже декілька років на сміттєвих майданчиках комунальники встановили поруч з загальними контейнерами ємкості для скла, пластику. І долиняни таки навчились частково сортувати відходи.

Вчити цього потрібно не лише дорослих, але й діток змалечку. Тож Долинською міською радою розпочата реалізація ініціативи навчити сортувати сміття найменшеньких долинян – вихованців усіх дошкільних навчальних закладів міста. Розпочали із ДНЗ «Зірочка». 12 липня працівники відділу інспекції Долинської міської ради Роман Синишин та Роман Фізер завітали до дитячого садка, щоб доступно і зрозуміло разом з вихователями закладу розповісти діткам про необхідність роздільного сортування сміття. Окрім того, принесли для навчального закладу в подарунок сучасні компактні сміттєві контейнери для роздільного сортування пластику і паперу.

Вихованці дитсадка в грі  «Місту – найтепліші слова» та віршах розповідали про любов до рідної Долини. Отже, Долина, зі слів дошкільнят, «співуча, весела, працьовита, затишна, чиста». Улюбленими місцями, які відвідують зі своїми рідними – назвали парк, фонтан, прогулянки вулицями. Варто зазначити, що вихованці ДНЗ «Зірочка» продемонстрували на практичних вправах із сортування відмінні  знання і добрі навики. Тож пластик і папір посортували, як потрібно. Дошкільнята також безпомилково відповіли, що можна виготовити наприклад, з паперового сміття: зошити, ящики, пакети. А з пластику – пляшкову тару, іграшки, контейнери для зелені…

В ДНЗ «Зірочка» вихованці та вихователі прагнуть, щоб було чисто не лише на подвір’ї дитсадка та  в рідному місті, але й по всій Україні. А для цього треба всім сумлінно навчитись сортувати побутові відходи.

Зазначимо, що контейнери для роздільного сортування сміття отримають всі дошкільні навчальні заклади, відтак  планується  невдовзі  їхнє  масове встановлення  на вулицях нашого рідного  міста.