Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


16.02.2018

Наскільки дріб’язковими є наші щоденні проблеми і наскільки безмежно цінним є людське життя

В цьому мав можливість переконатись кожен, хто побував на виставі Вигодського народного театру.  «Оскар і Рожева пані» – під такою назвою актори зіграли чудову прем’єру, протягом якої хотілось виразити всі емоції на світі – і сміятись, і плакати, і молитись, і проклинати…  Психологічна драма Еріка – Емануеля Шмітта  визиває сльози вже у читачів, а коли її розігрують професійні актори, то й поготів. Чудова гра, прекрасні герої, реальна постановка!!! Головна героїня – Ружа, роль якої зіграла Галина Курус, була наскільки правдоподібною, що хотілось її обняти і подякувати за розраду всіх на світі хворих дітей. Чудово зіграв роль маленького Оскара Олег Яремко,  без перебільшень яскраво і реалістично поводив себе Богдан Мельник у ролі лікаря Дюссельдорфа. Всім акторам слід подякувати від душі за неперевершені враження та віддати належне: мати Оскара – Лілія Дидяк, батько Оскара – Іван Тимочко, Пепі Блу – Ірина Дидяк, Поп – корн- Ростислав Вихтор, Сандрін – Божена Дожджаник, медсестра – Ярослава Данчук, балерина – Мар’яна Маслова. Світлооператором працював Тарас Дмитровський, музику озвучувала Тетяна Боднарчук. За декорації слід подякувати директору «Просвіти» Катерині Тусик. А в чому ж суть вистави?

Оскар – маленький, хворий на рак хлопчик, якому залишилось жити лічені дні, прожив їх повноцінно. В цьому помогла йому Ружа.

Оскар пише 14 листів і адресує свої послання Богові – єдиному, хто розуміє усе, що він відчуває. «Щоразу, як ти віритимеш у нього, його існування ставатиме вірогіднішим. Якщо будеш наполегливим, він почне існувати у всій повноті. І творитиме для тебе добро», – запевняє хлопчика рожева пані. Ружа – волонтерка, яка щодня навідується у лікарню. Це вона запропонувала Оскарові писати листи до Бога, ділитися з Ним думками та переживаннями,  щодня просити у Господа про одну послугу.

Потім Ружа затіває з хлопчиком гру: він проживає одну добу, кажучи собі, що цей день дорівнює десятьом рокам. Упродовж 12-ти днів, які охоплює розповідь, маленький хлопчик перетворюється на підлітка, потім на одруженого чоловіка, далі – на дідуся. Щоб зрозуміти, який складний шлях пройшов Оскар і як у процесі він змінився, достатньо лише прочитати бажання, які висловлював Оскар до Бога в кінці кожного листа.

Рожева пані стала найкращою подругою Оскара. Вона  зуміла вселити в нього віру. Спершу хлопчик сумнівається в існування Бога, але з кожним листом переконується, що Господь справді поруч. Героїня вигадує історії про свої поєдинки з боксу, запевняючи, що людина може впоратися з будь-якими труднощами, головне – зосередитися та знайти вихід. «Життя має одне рішення: жити!», – робить висновок дитина.  Він згасає непомітно, але з великою вірою в серці стає розрадою для інших, навіть для лікаря.  «Тільки Господь має право нас розбудити» – табличку із таким написом залишив маленький хлопчик в лікарні, ніби  послання кожному з нас…

Після  вистави кожен зміг  долучитись до  благодійності  на лікування онкохворим дітям.

Текст, фото – тижневик “Добра справа”