Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 03 травня 2018 року
Початок роботи о 14: 00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


08.11.2017

Наші ініціативи підтримує уряд Німеччини

Перші дні листопада ознаменувалися  для нашого міста ще  однією гарною новиною. Долина, в числі 20-ти відібраних громад України, стала учасником нового проекту від Німецького Уряду «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується за підтримки німецького товариства «Співпраця з Німеччиною заради розвитку» Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Проект дає нам нові можливості для сталого енергетичного розвитку, в першу чергу в бюджетній сфері та залученні бізнесу в термомодернізацію і відновлювальну енергетику.  Також він  допоможе удосконалити систему енергоменеджменту, реалізувати цікаві для нас заходи з енергоефективності у місті, здобути нові знання у цій сфері. Адже проект “Енергоефективність у громадах II (EEIM II)” передбачає, що муніципалітети-учасники, матимуть змогу долучитися до серії тренінгів та інших видів навчання.  Вони будуть охоплювати як спільні теми, так і конкретні проблеми кожного муніципалітету. Крім того, буде створений фонд для підтримки різних кроків міст на шляху до інтегрованої системи енергоменеджменту.

Отже, попереду –  плідна співпраця  з Проектом і місто до неї готове!