Архіви публікацій



Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник




14.03.2019

На порядку денному наради з містобудівних питань – встановлення в’їзного знаку міста Долини, благоустрою скверу біля Будинку техніки

13 березня у відділі містобудування та архітектури під головуванням  міського голови Володимира Гаразда  відбулася щотижнева нарада.  В обговореннях  взяли участь заступники міського голови  Ігор Жовнір, Руслана Гаврилків та Володимир Смолій. На порядку денному було 5 питань.

У нашому місті пріоритетними напрямками роботи є впорядкування та облаштування територій, приведення до норми  та розгляд детальних планів територій для будівництва.

Цього разу питання стосувалось гаражів в гаражно-будівельному кооперативі № 5 по вул. Грушевського 24 в.

Запропонували керівнику вивчити межі природоохоронних зон, з допомогою проектанта нанести їх на карту та чітко визначити норми для будівництва гаражів членів кооперативу.

На нараді обговорили схему встановлення в’їзного знаку міста Долини та схему благоустрою  скверу позаду Будинку техніки.

З метою дотримання належного комфорту мешканців, безпеки життєдіяльності громадян, присутні докладно розглянули схему розміщення зупинки громадського транспорту по вул. Шевченка в м. Долина. Врахували всі норми та умови для зручності пасажирів.

Наприкінці наради учасники обговорили в з врахуванням потреб громадськості варіанти влаштування громадського простору по вул. Грушевського, навпроти житлових будинків 17-23.