Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


02.11.2017

На подвір’ях – бруківка!

Для комфорту!

 НА ПОДВІР’ЯХ – БРУКІВКА

Долинська міська рада успішно застосовує комплексний підхід до виконання  різнопланових проектів  з благоустрою.  І як приклад – прибудинкові подвір’я по вулиці Грушевського 15,17.

Спочатку жителі  обох будинків  згуртувались, внесли фінансову частку на утеплення  своїх  спільних осель в рамках   проекту «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних житлових будинків міста Долина», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Долинської міської ради.

Щойно фасади  обох будівель  заяскравіли  новими  кольорами, мешканці   захотіли інших господарчих  змін.  Міська рада завжди йде назустріч конструктивній ініціативі.  Тож за недовгий період часу  були утеплені цоколі будівель, здійснено водовідведення. Відтак –  розпочаті й тривають  роботи  з укладання подвір’я бруківкою.

В основі проекту – комфорт і доступність.  Насамперед   міська рада  подбає про зручні хідники для  пішоходів. Також буде   забезпечено безперешкодний проїзд для автомобілів екстрених служб: рятувальників, газової служби, швидкої допомоги. Згідно  нових правил,  паркування  легкового транспорту  повинно бути 15 метрів від вікна (  регламентовано  вимогами  Державних будівельних норм України – ДБН 360-92** «Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень» ), тому  в обох дворах не  передбачено паркування машин.

Гама кольорів  бруківки, як і зазвичай  –  загальноприйнята для всіх хідників і тротуарів міста – сіра  з двома направляючими червоними  полосами.

 Зазначимо, що виконавець робіт – фірма-підрядник з Івано-Франківська, має добрих  фахівців і  достатнє технічне оснащення, а  міська рада – бажання  і надалі комплексно облаштовувати  спільні  подвір’я  будинків, де живуть активні й ініціативні мешканці.