Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


02.11.2017

На подвір’ях – бруківка!

Для комфорту!

 НА ПОДВІР’ЯХ – БРУКІВКА

Долинська міська рада успішно застосовує комплексний підхід до виконання  різнопланових проектів  з благоустрою.  І як приклад – прибудинкові подвір’я по вулиці Грушевського 15,17.

Спочатку жителі  обох будинків  згуртувались, внесли фінансову частку на утеплення  своїх  спільних осель в рамках   проекту «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних житлових будинків міста Долина», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Долинської міської ради.

Щойно фасади  обох будівель  заяскравіли  новими  кольорами, мешканці   захотіли інших господарчих  змін.  Міська рада завжди йде назустріч конструктивній ініціативі.  Тож за недовгий період часу  були утеплені цоколі будівель, здійснено водовідведення. Відтак –  розпочаті й тривають  роботи  з укладання подвір’я бруківкою.

В основі проекту – комфорт і доступність.  Насамперед   міська рада  подбає про зручні хідники для  пішоходів. Також буде   забезпечено безперешкодний проїзд для автомобілів екстрених служб: рятувальників, газової служби, швидкої допомоги. Згідно  нових правил,  паркування  легкового транспорту  повинно бути 15 метрів від вікна (  регламентовано  вимогами  Державних будівельних норм України – ДБН 360-92** «Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень» ), тому  в обох дворах не  передбачено паркування машин.

Гама кольорів  бруківки, як і зазвичай  –  загальноприйнята для всіх хідників і тротуарів міста – сіра  з двома направляючими червоними  полосами.

 Зазначимо, що виконавець робіт – фірма-підрядник з Івано-Франківська, має добрих  фахівців і  достатнє технічне оснащення, а  міська рада – бажання  і надалі комплексно облаштовувати  спільні  подвір’я  будинків, де живуть активні й ініціативні мешканці.