ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

14.05.2019

Музичне  диво  в  Долині

Неділя, 12 травня. Зал Будинку культури заповнювався  глядачами досить швидко. До концерту – ще 30 хвилин, а  вони вже в очікуванні. Ще трохи – і місць уже немає. А люди все йдуть і йдуть. Такого у нашій Долині не було давно.

У  нашому місті з небувалим успіхом відбувся вже п’ятий благодійний концерт симфонічного  оркестру K&K Philharmoniker під керівництвом Матіаса Кендлінгера та українського національного хору «Львів» під орудою народного артиста України Василя Яциняка. Всесвітньовідомий колектив завітав в Долину на запрошення міського голови Володимира Гаразда. Благодійний захід був приурочений Дню Матері і порятунку  маленької  Віолетти. Усі зібрані від продажу квитків кошти  передані на її лікування. Цей концерт, ця добра справа, направду, об’єднали нас усіх. Благодійність  і високе мистецтво поєднались заради  одужання маленького янголятка. Мабуть, невипадково  першим для виконання твором K&K Philharmoniker обрав медиативну поему «Зцілення».

Разом з Маестро Маттіасом Кендлінгером до нашого міста приїхали його приятелі – члени австрійського Ротарі-Клубу, що займається благодійними проектами. Їх надзвичайно вразила історія маленької хворої дівчинки, тож вони забажали допомогти. Вони долучились до доброї справи і вручили 2000 євро на лікування Віолетти.

Шанувальники високого мистецтва були в захваті від прослуханих шедеврів світової класики.

Під час  концерту прозвучали чудові твори,  які були тепло сприйняті долинською публікою. Чарівна музика K&K Philharmoniker, осяяна світлом щастя та щирості, подарувала в цей музичний вечір по-справжньому незабутні емоції. Вразило слухачів дивовижне  виконання хору й солістів.

За талант та неповторну красу виконаної програми класичної симфонічної  музики артисти цього вечора отримали найбільший подарунок – вдячність слухачів у вигляді невщухаючих оплесків. Дякуємо всім, хто у цей вечір був разом у залі задля підтримки Віолетти. Це велика благородна справа, що віддасться  Вам сторицею, подякою з  долонь Всевишнього.

Фото Р. Шимковича

 

 

 

 

Слова вдячності всім добрим людям  висловлюють батьки маленької   Віолетти – Анатолій  та Мар’яна Петрухіни.

«Нелегко говорити, коли немає слів, коли вже виплакані  сльози, немає ніяких емоцій, мозок не працює в такт з свідомістю, і вже потроху втрачаєш відчуття часу. Пекельний біль, всеохопний, стотерзаючий біль,  натомість,  огорнув душу і не відпускає.  Горе прийшло в нашу родину несподівано. Чому, за що? Ми досі з дружиною запитуємо себе і відповіді нема. Біда прийшла підступно, із-за спини і завдала удару. Ще вчора ми – щаслива сім’я, сьогодні – життя нашої донечки Віолетти – на волосині. Немає більше нікого і нічого. Все здається таким дрібним і незначущим. Непорозуміння, образи.. . Що вони, коли  на вагах терезів життя?

Залишились сподівання на Бога. В той час коли здається ти сам на сам з своїм горем, на небосхилі з’являється промінь надії. Чи міг подумати я, що одного дня в Будинку культури не залишиться місць, а на сцені виступить австрійський оркестр заради єдиної мети – щоб моя дівчинка отримала шанс на одужання?!  Мені передзвонила сестра і сказала, що відбудеться концерт, я подумав, що поставлять скриньку і люди просто вкидатимуть гроші.  Я й досі не можу повірити. Знаєте, я став сильнішим, бо зрозумів – я не сам. Тисячі людей  зараз зі мною, то хіба можна бути слабким? Я вдячний кожному, хто прийшов на концерт,  хто придбав квиток, хто підтримує нашу сім’ю   словами підтримки, молитвами, коштами. Я всім щиро дякую.

Спасибі міському голові Володимиру Гаразду за те, що підтримав, знаю його давно, можу упевнено сказати, що чудова людина. Без його ініціативи нічого б не відбулося.

Щирі слова вдячності членам австрійського Ротарі-Клубу,колективу  K&K Philharmoniker під керівництвом Матіаса Кендлінгера та українському національному  хору «Львів» під орудою народного артиста України Василя Яциняка.

Правду кажуть, чужої біди не буває, а світ не без добрих людей.  Пам’ятаймо  про це і підтримуймо одне одного, бо  це дуже важливо, особливо, в той час коли опускаються руки і немає сил.

Дякую всім і кожному! Завдяки вам я можу сміливо дивитися в очі донечці, – каже  Анатолій Петрухін.