ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

14.05.2019

Мої роки – моя дистанція!

Пробігти в день свого шістдесятиліття таку ж відстань –  відтепер здійснена мрія   долинського бігуна  Ярослава Рудяка.  Ярослав Миколайович – ветеран бігу на довгі дистанції.  13 травня йому  минуло  60 років і цього дня він з Івано-Франківська до Долини  пробіг 60 кілометрів!

В Івано-Франківську на старті  бігуна зустріли  начальник відділу департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький та  заступник начальника управління спорту Івано-Франківської обласної адміністрації  Костянтин Лисейко. 

 Долиняни, як і годиться, з захопленням зустрічали Ярослава Рудяка на фініші. Радісних емоцій при зустрічі марафонця не приховував міський голова Долини Володимир Гаразд.  Саме він  першим підтримав таку  ідею  енергійного долинянина,  комунальному закладу «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради   доручив  надати спортсмену  всеможливу організаційну підтримку, а відділу інспекції – супровід. 

Володимир Степанович  побажав ювіляру не втрачати форми і оптимізму, досягати всіх цілей і великих перемог, не сумніватися у своїх силах і вірити в удачу, ставити особисті рекорди і просто бути щасливою людиною. 

Навзаєм  Ярослав Рудяк  висловив щиру вдячність за постійні підтримку і сприяння, побажав щоб всі були здоровими і молодь  виховувалась в спортивному дусі. Поділився планами на майбутнє: “Кожен  може досягти того, чого прагне. Я сповнений сил і енергії. Думаю, що “сімдесятку”  і  “вісімдесятку” буду ще годен  пробігти!”

Ми іще раз від уряду міста і  всіх долинян вітаємо Ярослава Рудяка з ювілеєм. Бажаємо вам, Ярославе Миколайовичу,  і в житті,  і на марафонських дистанціях завжди  бути попереду в досягненнях!