Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


22.01.2018

Міський голова Долини звітував перед громадою

У неділю, 21 січня перед громадою Долини звітував міський голова Володимир Гаразд. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, самоорганізації населення, депутати, члени громадських рад, представники підприємств, організацій, установ міста, молодь. У  попередньому номері  нашої газети у «Віснику міської ради»  всі бажаючі мали можливість попередньо ознайомитись з повною версією звіту «З громадою і для громади».

Інформацію про роботу висвітлено за розділами передвиборчої програми, що складається із 12 пунктів. Про кожний детально доповів Володимир Степанович на зустрічі з мешканцями та відповів на ряд запитань, що виникли у громадян. Зустріч тривала у формі діалогу.

Захід розпочався із благословення священика о.Богдана Тисяка, який подякував всім за роботу на благо міста та поблагословив на подальшу співпрацю. Він закликав усіх до спільної молитви, після якої примовив коротку духовну настанову, зазначивши, що тільки єдиною громадою і прагненнями  розбудовувати уже розпочате, зможемо досягти спільної мети – жити краще.  Прозора, відкрита влада, нові підходи до управління містом, впровадження системи  електронного врядування, відкритий  і динамічний  бюджет міста – це ті інновації, котрі вирізняють Долину з-поміж інших міст.  Пріоритетними і такими, що їх бачить кожен є чистота міста, комфорт і безпека мешканців, облаштування зон відпочинку, відновлення дорожньо – тротуарної інфраструктури, оновлення історичної частини міста.  Акцент зроблено також на розвитку культури, освіти, спорту та краєзнавства. Один з розділів звіту був акцентований на постійній допомозі медичним закладам міста. Як зазначив Володимир Степанович, за сприяння Долинської міської ради та ініціативи керівника МБО «Благодійний фонд Долини» Лесі Тисяк – Мураль  відділам центральної районної лікарні та дитячої міської  передано  обладнання, інвентарю, апаратів та препаратів та три мільйони гривень. На цьому робота фонду не припиняється. Багато є планів і задумів, розроблена програма співпраці фонду та міської ради. Говорили на заході й про перспективи нашого міста, створення нових робочих місць, умов для бізнесу та залучення інвесторів.

На завершення виступу Володимир Степанович подякував усім за підтримку та розуміння – мешканцям міста, громадським організаціям, районній владі, депутатам різних рівнів та всім, хто працює віддано на благо Долини.  Завершився захід різдвяною виставою та колядками від учнів Долинського природничо – математичного ліцею під керівництвом Галини Курус та Олега Якиміва.