Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
05.06.2019

“Міська рада, як і раніше – підставить своє надійне плече”

4 червня  у Києві, в Міністерстві  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася презентація Фонду енергоефективності. В  результаті,  був підписаний Меморандум щодо співпраці в реалізації  проекту енергоефективності в багатоквартирних будинках між Фондом енергоефективності, Асоціацією міст України, Асоціацією “Енергоефективні міста України”, Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Асоціацією малих міст України.  Своїм підписом скріпив  Меморандум  й міський голова  Володимир Гаразд, який є на громадських  засадах   президентом Асоціації «Енергоефективні міста України».

 Також учасники круглого столу обговорили питання функціонування Фонду та співпрацю між органами місцевого самоврядування, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та донорами.
Проект стартує вже за місяць, тож у жителів багатоквартирних будинків є реальні можливості зробити власні будівлі більш ощадливими, енергоефективними та зручними для життя.

«Долиняни за ці роки отримали унікальний досвід комплексної термомодернізації свої домівок. Є багато бажаючих і є нова можливість продовжити цю роботу уже за підтримки держави. А міська рада, як і раніше підставить своє надійне плече!» – наголошує міський голова Долини  Володимир Гаразд.