Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


12.01.2018

Медичним та шкільним закладам Долини допомагає Франція та Німеччина

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят  Асоціація “Медична і благодійна допомога Франція-Україна” зробила для медичних та освітніх закладів Долини чудовий подарунок. Ціла фура гуманітарного вантажу прибула до нас за сприяння Благодійного фонду Долини та Долинської міської ради.

Завдяки Французьким благодійникам дитяча міська лікарня поповнилася  оновленим обладнанням, в саме медичними ліжками, кріслами, каталками, медичними шафами. Кухня Долинської центральної  лікарні отримала морозильну камеру для зберігання продуктів харчування.

Не оминули увагою і навчальні заклади. Новими функціональними партами та кріслами поповнилися школа №6, школа №7, школа №4. Учні діляться враженнями, що за новенькими партами зручно  та комфортно, оскільки кожна з них має додаткове відділення із замком, в якому можна зберігати особисті речі та шкільне обладнання.

Благодійники особливу увагу приділяють особам із інвалідністю, тому Асоціація інвалідів та територіальний центр отримали інвалідні візки.

Долиняни висловлюють щирі слова вдячності благодійникам з Асоціації “Медична і благодійна допомога Франція-Україна” Діані Дольс та Дмитру Атаманюку, всім, хто долучився, хто завантажив. За парти велика  подяка пану Богаеру та Граделє та приватній школі Іммакюле Консепсьон Парижу. За медичне обладнання спасибі  медичним закладам Новоï Аквітаніï. Завдяки таким добрим людям полегшуються умови життя малозабезпечених верств населення.  Нехай всі справи, які ви робите повернуться до Вас сторицею, а Господь дарує здоров’я і силу займатися благодійною справою.

Справжня доброта виростає з серця людини.

(Конфуцій)

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою. Світ тримається на доброті і взаємодопомозі. В черговий раз  медичні та освітні заклади Долинщини отримали благодійну допомогу з Німеччини. Завдяки такій допомозі Долинська дитяча лікарня  поповнилася новими функціональними ліжками, медичними столами.

Цей гуманітарний  вантаж особливо цінний, оскільки Долинські заклади  мали змогу отримати сучасні потужні комп’ютери. Ними вже користуються в Долинській гімназії №1, природничо-математичний ліцей, школа №4, школа №5, школа №6, школа №7.  У Долинській центральній районній лікарні впроваджується медична електронна система ЕМСІМЕД, тому питання комп’ютерного забезпечення  дуже актуальне.

Громада міста Долини щиро вдячна німецьким благодійникам: Українській  Греко-католицькій громаді міста Лейпціг, міській раді міста Лейпціг, LECOS, фрау Мануела Каспар, фонду «Миросплеттіння», фрау  Гезін Ольтманс. Завдяки таким добрим людям полегшуються умови життя малозабезпечених верств населення.  Нехай всі справи, які ви робите повернуться до Вас сторицею, а Господь дарує здоров’я і силу займатися благодійною справою.

тижневик “Добра справа”