Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


27.10.2017

Лідери теж вчаться ефективно спілкуватися

В четвер, 26 жовтня, відбулося чергове заняття Долинської районної школи лідерів, тема якого «Ефективне спілкування, як засіб створення дружнього мікроклімату в колективі».

Перша частина заняття була продовженням попереднього заняття, під час якого відбулися вибори президента Долинської районної школи лідерів. Новообраний президент Романа Філіпова, учениця Вигодської ЗОШ І-ІІІ ст., сформувала центри відповідно до структури школи лідерів.

Після формування центрів, в процесі обговорення ідей щодо подальшої роботи лідерів учнівського самоврядування учасниця районної школи лідерів, учениця Долинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Софія Забруцька запропонувала колективам всіх навчальних закладів долучитися до благодійної акції «Чужої біди не буває», започаткованої учнями та педагогами Долинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Суть акції полягає в наданні матеріальної допомоги (одяг, взуття, канцтовари, гроші тощо) для Бориса, Валерії та Христини Дмитровських, потерпілих під час пожежі. Прохання Софії отримало підтримку щодо збору коштів і речей для дітей.

Приємно, що в теперішній складний час у дитячих серцях є місце співчуттю, доброті та милосердю.

При складанні плану роботи Долинської районної школи лідерів на навчальний рік з метою врахування думки школярів серед учасників РШЛ проводилось опитування-анкетування щодо визначення ефективних форм роботи. За результатами опитування учасники школи лідерів віддали перевагу таким формам роботи: тренінги – 25% опитаних, змагання, конкурси, квести – 25%, навчально-пізнавальні екскурсії, походи – 25%, зустрічі з цікавими людьми – 15%, майстер-класи – 10%.

Тому другою частиною заняття став тренінг на тему «Ефективне спілкування, як засіб створення дружнього мікроклімату в колективі», який провела з юними лідерами практичний психолог Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Василівна Бубняк. Під час виконання різноманітних вправ підлітки не тільки отримали цікаву і пізнавальну інформацію, а й вчилися слухати та вміло висловлюватись,  працювати в командах, враховуючи думки колег.

Оскільки вся система роботи Долинської районної школи лідерів спрямована на формування лідерських якостей її учасників різноманітними формами і методами, які викликають у школярів інтерес до пізнання світу, то програма роботи спрямована на задоволення потреб старшокласників. Тому наступне заняття Долинської районної школи лідерів буде проходити у формі квесту.

До зустрічі, юні лідери!