ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУ



Архіви публікацій



Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник




На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

08.02.2019

Комунальні служби дбають про благоустрій

Впродовж тижня працівники виконували планові роботи з покращення благоустрою в місті. Іще залишається сніговий покрив, тож двірники посипають дороги, вулички, доріжки протиожеледними сумішами.

Окрім того,  працівники комунального підприємства «Комунгосп» здійснювали  впродовж цього тижня  реконструкцію  дошки оголошень по вулиці Грушевського.

Оновлюється вулиця Обліски. Останнім часом тут  виконано значний обсяг робіт.  Насамперед вони стосуються заміни водомереж. Тутешній водопровід потребував термінової заміни.  Він знаходився у незадовільному стані через тривалий час експлуатації,  там неодноразово  були   прориви, аварійне припинення подачі води споживачам.   Тож у 2018 році на вулиці було здійснено капітальний ремонт водопроводу.

 Фінансування   здійснювалось з міського бюджету, згідно  прийнятої Долинсьою міською радою  Програми розвитку централізованого водопостачання та водовідведення м. Долини на 2018 рік.

 Зараз триває прокладення лінії електромереж для подальшого встановлення вуличного освітлення. Триває видалення зайвих і небезпечних гілок дерев. Як зазначають спеціалісти, обрізання сухих гілок  – це, в першу чергу, користь для самих дерев та для ландшафту. Коли дерева підрізані,  крона сформовані та мають здоровий вигляд.

Змінюються і стають комфортними місця для  масового відпочинку. Зокрема, у сквері біля Будинку техніки комунальники видаляють старі і неохайні кущі чагарників. Прагнуть поліпшення благоустрою  й мешканці будинків. Цього тижня комунальники демонтували  ще одну тимчасову споруду – занедбаний сарай, що знаходився по вулиці Пушкіна.

Вчасне вивезення побутових відходів – одне із важливих і першочергових завдань підприємства «Комунгосп». Комунальники роблять усе, щоб не було  незручностей мешканцям, тому машини вивозять сміття за звичним та безперебійним графіком.

Тим часом, активні роботи тривають і на території комунального підприємства – там виготовляють опори для вуличного освітлення, ремонтують контейнери для побутових відходів, лагодять ящики для протиожеледних сумішей та заготовляють дрова для опалення  своїх виробничих приміщень.

А новий тиждень буде означений для комунальників новими завданнями і обсягами робіт.