ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

09.04.2019

Капітальне оновлення вулиці Обліски почалось з будівництва нового водогону

Долинська міська рада спільно з  своїми комунальними службами постійно  докладає максимальних зусиль для вирішення  господарчих завдань  міста. На сьогодні одним з пріоритетних напрямків є  турбота про якісне питне водопостачання в Долині.

Починається воно  з покращення функціонування  водопровідної системи.  Адже більшість мереж дуже зношені, а  виробниче управління  водно-каналізаційного господарства  Долинської районної ради   капітальних вкладень в ремонти вносить  вкрай мало.  Тож   саме уряд міста  постійно стає ініціатором, замовником  та інвестором  капітальних ремонтів  чи будівництва водних мереж на території Долини.

 Один з нинішніх прикладів – будівництво по вулиці  Обліски нового водопроводу протяжністю 986 метрів. Прокладання мережі здійснюється сучасними,  екологічно чистими матеріалами. За словами міського голови Володимира Гаразда,  будівництво  нового водопроводу покращить тиск та унеможливить виникнення аварійних ситуацій, забезпечить  жителів міста якісною питною водою.

Виконавцем робіт є ТзОВ «Будтех Долина-2016», а замовником  – комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради. Початкова вартість  робіт становила  понад 7 мільйонів гривень. Однак  маємо економію  видатків з міського бюджету.  Адже під час відкритих торгів через систему «Прозоро» вдалось обрати виконавця, який  суттєво знизив ціну.  Керівник ТзОВ «Будтех Долина-2016» Роман Кидик запевняє, що на якість виконаних робіт це ніяким чином не впливає. І додає, що  будівництво проводять відкрито, кожен охочий може все побачити наочно. «Маємо досвід, вміння, навики. Будуємо на роки,  якісно, совісно і відповідально. В  поставлені терміни  виконання робіт вкладаємося. Плануємо до середини червня їх завершити», – зазначає  Роман Кидик.

Прокладання водопроводу  здійснюють на глибині 2,5 метрів, оскільки поруч проходять інші комунікації. В місцях стику металу і пластику виконавці гарантують надійність матеріалів і якість робіт. В підсумку – проведуть докладну перевірку.

 Територію, на якій проводились роботи,  виконавці робіт впорядковують.  Як це роблять – можемо бачити, пройшовши уздовж вулиці. Наприклад, зараз на території Долинської ЗОШ №4  відбувається встановлення огорожі. Повернуть в належний стан і бруківку  біля входу в навчальний заклад та заасфальтують ділянку дороги.

Виконання робіт  має стратегічний характер. Спочатку, як і годиться в добрих господарів,  будуть  замінені зношені  трубопроводи. Відтак, згодом, коли  просяде ґрунт,  уздовж вулиці Обліски  відбуватиметься благоустрій і капітальні будівельні роботи з влаштування дорожньо-тротуарної інфраструктури.

В проекті  – нова сумісна вело – та пішохідна доріжка, облаштування   місць зупинки громадського транспорту та повне облаштування території школи, висадка  уздовж вулиці зелених насаджень.

 Тож,  вулиця  Обліски, яка  вже сьогодні  без парканів-грядок і  чагарників  є  набагато приємнішою  і світлішою,  стане невдовзі  прикладом чистоти, охайності, порядку і простору.