Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


29.11.2018

Із засідання виконавчого комітету

28 листопада під головуванням заступника міського голови Ігоря Жовніра відбулось чергове засідання виконкому Долинської міської ради. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 41 питання порядку денного.

Першим виконавчий комітет прийняв рішення про роботу відділу інспекції Долинської міської ради. Роботу визнали задовільною, присутні висловили свої побажання та подали слушні ідеї щодо функціональності відділу.

Наступні питання стосувалися приватизації квартир та продовження оренди. Під час засідання заслухали інформацію про осіб, які підлягали зняттю з квартирного обліку та включення до цього списку нових осіб, які потребують житла.

Членами виконавчого комітету були прийняті рішення щодо присвоєння поштової адреси, видачі дозволу на облаштування сміттєвих майданчиків, дозволу на розміщення намету для роздачі інформаційних листівок та  припинення дії посвідчень громадян, які уже не проживають на території  міста. Також члени виконавчого комітету проголосували за доповнення реєстру адміністративних послуг ще однією,  не менш важливою для міста та громади.

Розглянуто питання та прийнято відповідні рішення  щодо благоустрою на території міста, а саме: встановлення спортивних елементів; демонтаж тимчасових споруд. Членами виконавчого комітету було досягнуто спільної згоди і вони підтримали дані проекти рішень.

Злагодженість  та зосередженість  членів виконавчого комітету дозволила конструктивно й швидко вирішити багато питань на благо міста та громади.