Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
13.09.2018

Із засідання виконавчого комітету

12 вересня під головуванням заступника міського голови Ігоря Жовніра відбулось чергове засідання виконкому Долинської міської ради. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності міста, так і окремих долинян.

На розгляд порядку денного було внесено і розглянуто 11 питань.

Першим виконавчий комітет прийняв рішення щодо включення учасника АТО Тараса Кітраля в списки громадян, які користуються право першочергового одержання житла.

Відповідно до поданих заяв були прийняті рішення про надання місць для встановлення трьох тимчасових гаражів на спеціально облаштованому гаражному масиві по вулиці Молодіжна.

Розглянуто питання та прийнято відповідні рішення з щодо благоустрою на території міста та погоджено влаштування кишені для зупинки автотранспорту по вулиці Нафтовиків,11. Два питання стосувались газових мереж. Відповідно до схеми облаштування території біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, прийнято рішення щодо демонтажу недіючої газової труби на майдані Січових Стрільців, а також надано дозвіл на газифікацію житлового будинку.

Членами виконавчого комітету також були розглянуті заяви долинян та прийняті рішення щодо присвоєння поштової адреси, видачуі дублікату свідоцтва про право власності й припинення дії посвідчення громадянина, який проживає на території гірського населеного пункту.