Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
12.09.2018

Із засідання архітектурно-містобудівної ради

Минулого тижня відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

На порядку денному було 7 питань. Серед них: розгляд детального плану території для реконструкції будівлі насосної станції під салон-магазин по вул. Торгова, 6а, проект будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Хмельницького, 43, детальний план території для будівництва пункту технічного обслуговування автомобілів по проспекту Незалежності, детальний план території для будівництва торгово-офісних приміщень, боксу для спецтехніки та складу будматеріалів по вул. Обліски, детальний план території для реконструкції існуючого приміщення адмінбудинку під офісне приміщення та реконструкції виробничої бази під гаражно-складські приміщення по вул. Нафтовиків, 8, заміна цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва магазину з кафетерієм» по вул. Хмельницького, 127.

Члени архітектурно-містобудівної ради детально ознайомилися із пропозиціями, активно обговорили кожне питання зокрема та рекомендували внести ці питання на розгляд міської ради.

 Особливо жваво й активно обговорювалось питання  узгодження детального плану території для реконструкції спортивного павільйону по вул. С.Бандери, 1 б. Оскільки цей проект має важливе загальногромадське значення, адже стадіон належить громаді міста. Проектом пропонується розширити павільйон, влаштувати додатковий заїзд до будівлі під автобуси і автомобілі. В перспективі також влаштування футбольного поля зі штучним покриттям, роздягалки, майданчики під хокей та для силових видів спорту, дві волейбольні площадки (пляжний і звичайний волейбол), універсальний майданчик для ігрових видів спорту, скейт-парк. Перед входом пропонується влаштувати дитячий майданчик. Тут також буде пункт прокату велосипедів та лиж. Трибуни планують частково зробити критими.

Засідання ради відбулось змістовно і продуктивно. Всі пропозиції були підтримані, а, до деяких із них внесені поправки з метою покращення  благоустрою міста і комфорту долинян.