ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

23.11.2018

Із сесійної зали

У п’ятницю, 23 листопада, відбулось пленарне засідання позачергової 43-ої сесії міської ради. На порядок денний було внесено 3 питання, усі вони розглянуті і прийняті відповідні рішення.

Першим питанням депутати розглянули та прийняли рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад». За – проголосували 17 депутатів із зареєстрованих двадцяти. Активна громадянська позиція міських обранців, їхнє  бачення перспективної майбутньої Долинської ОТГ висловлена в цьому, безсумнівно, історичному документі. Отже, зроблено ще один крок до об’єднання з Малотур’янською сільською територіальною громадою села Мала Тур’я Долинського району Івано-Франківської області, Солуківською сільською територіальною громадою сіл Солуків, Якубів і Дуброва Долинського району Івано-Франківської області, Лоп’янською сільською територіальною громадою села Лоп’янка Рожнятівського району Івано-Франківської області, Грабівською сільською територіальною громадою сіл Грабів і Крива Рожнятівського району Івано-Франківської області у Долинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Долина відбувається. Далі пакет документів із даним рішенням буде направлено в Івано-Франківську ОДА для отримання відповідного висновку.

Варто зазначити, що рішенню передували чергові громадські обговорення питання підтримки проекту рішення щодо схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад міста Долина з селами Солуків, Якубів, Дубро ва, Мала Тур’я Долинського району, Лоп’янка, Грабів і Крива Рожнятівського району, під час яких мешканці Долини мали можливість безпосередньо поспілкуватися з керівництвом міської ради, обговорити, розпитати та, відповідно, отримати відповіді щодо майбутнього громади.

Міський голова Долини Володимир Гаразд подякував депутатам за небайдужість, сміливість і принциповість у прийнятті доленосних суспільнотворчих рішень.  Хоч і триває тиск та погрози на депутатів й очільників сільських громад  від тих, хто всіма силами протистоїть об’єднанню, та «криголам іде вперед» й ніхто  не має права перешкоджати реалізації державної політики щодо об’єднання.

Наступне рішення позачергової сесії Долинської міської ради, за яке депутати проголосували одноголосно, стосувалось участі в конкурсному відборі проектів в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку 2018 року з такими проектними заявками: «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті» та «Покращення надання адміністративних послуг для мешканців міста Долина та сіл майбутньої об’єднаної територіальної громади шляхом створення центру надання адміністративних послуг».

Дбаємо і про соціальний захист долинян. Як і кожної сесії, на цей раз  про надання адресної одноразової грошової допомоги громадянам міста на лікування доповідав секретар міської ради Віктор Гошилик. Також Віктор Іванович озвучив, а депутати підтримали  пропозицію щодо відзначення 35-ти  мешканців Долини – військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, грошовою премією у розмірі тисяча гривень кожному відповідно до списку.

Територіальна громада – за позитивні зміни та рішення.  А на депутатів міста очікують  до кінця року ще не менш важливі два пленарні засідання, які відбудуться впродовж грудня. Вони стосуватимуться підведення підсумків за рік, прийняття  бюджету міста та визначення нових пріоритетних напрямків розвитку на рік наступний.

Відвідуваність депутатів

Долинської міської ради сьомого скликання

 

Рейтинг відвідуваності Прізвище, ім’я по батькові депутата позачергова 43 сесія  (23.11.2018р.) Разом

(із 45 засідань)

за 7 скликання

1-2 Бойків В.Т ٧ 44
1-2 Троян О.В. ٧ 44
3 Сенько Я.Р. ٧ 43
4-5 Маївський А.С. ٧ 42
4-5 Михнич Р.В. ٧ 42
6-9 Копчак В.О. ٧ 41
6-9 Сопуляк О.Ю. ٧ 41
6-9 Гошилик В.І. ٧ 41
6-9 Галюк Л.В. ٧ 41
10-11 Кондрин І.М. ٧ 40
10-11 Бондаренко І.Г. ٧ 40
12 Федай М.А. ٧ 37
13-14 Мостовий Я.М. 36
13-14 Мостовий В.М. ٧ 36
15-16 Гаразд М.С. ٧ 35
15-16 Тернавський В.В. 35
17 Копистянський С.В. ٧ 29
18-20 Черіль О.О. 28
18-20 Мазуркевич Д.Я. ٧ 28
18-20 Ленгевич А.В. ٧ 28
21 Паламар С.Я. ٧ 27
22-23 Най В.З. 26
22-23 Громиш В.В. 26
24 Шафранська Т.Б. 25
25 Русин А.П. ٧ 17
26 Штойко Р.Т. 6
Всього 19

Примітка: – Ленгевич А.В. депутат міської ради з 3 пленарного засідання (21.12.2015);

  • Най В.З. до 25.04.2016 року перебував у зоні АТО (1-7 засідання);
  • Сич Р.С. склав повноваження
  • Штойко Р.Т. депутат міської ради з 39 пленарного засідання (12.04.2018);