Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


04.07.2018

Із сесійної зали

ЗАСІДАННЯ ПРОЙШЛО ЗЛАГОДЖЕНО ТА ОРГАНІЗОВАНО

27 червня відбулась 39 сесія міської ради, на якій розглянуто 17 питань порядку денного та блок земельних, містобудівних питань, що стосувалися діяльності підприємств міської комунальної власності, земельних відносин, розвитку інфраструктури та благоустрою міста, інших сфер міського господарювання.

Першим з основних питань порядку денного був звіт Долинської центральної районної лікарні. Головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк докладно інформував щодо  медичного обслуговування жителів міста Долини. Він розповів, що в місті покращується демографічна ситуація, навів статистичні дані, згідно з якими приріст населення в Долині в 2018 – сягнув 5% у порівняння з минулорічним 3% показником. «За перший квартал цього року теж позитивні показники – це при тому, що район дає мінусовий приріст», –акцентував Мирослав Вакалюк.

Спростував Мирослав Мирославович і деякі міфи стосовно укладання декларацій. «Ходять чутки, що з 1 липня не будуть надавати допомогу тим, хто не підписав декларацію. Це неправда, допомога буде – як працювали, так і працюватимемо», – запевнив головний лікар. На сьогоднішній день долиняни вже заповнили близько восьми тисяч декларацій. За його словами, внаслідок проведення медичної реформи кожен сімейний лікар зараз має робоче місце, обладнане сучасними апаратами УЗД, ЕКГ та іншими.

Зайшла мова під час звіту і про ліжка стаціонару. «У нас вранці лікується, умовно кажучи, 245 чоловік, ввечері – лише 50. Моя думка – нашій лікарні потрібно 150 ліжок, решта –обладнати як денні стаціонари. Ліжкомісця потрібно оптимізувати», – вважає Мирослав Вакалюк.

Заговорив головний лікар і про болюче: у місті і в районі зросла кількість онкохворих, інфарктів, інсультів, туберкульозу, цукрового діабету.

Перед депутатами виступив начальник КП «Управління комунального майна» Сергій Гаргат, докладно  поінформував про реалізацію  проекту дольової участі власників квартир (приміщень) у капітальному ремонті (реконструкції, модернізації) в багатоквартирних житлових будинках міста на наступні роки. Міський голова Володимир Гаразд додав, що працівниками комунального закладу зроблено велику роботу, а  спільний з Євросоюзом проект з термомодернізації  багатоквартирних будинків завершується. Тож, наступного року є плани  продовжити роботу з утеплення на тому ж рівні інтенсивності. Є сподівання, що наступного року запрацює  державний Фонд з енергоефективності. Очікується, що він надаватиме кошти для реалізації проектів термомодернізації, впровадження ефективних систем моніторингу та управління, встановлення ефективних опалювальних і охолоджувальних систем та обладнання, а також заміни наявних систем і обладнання на більш ефективні. Форма надання коштів – часткове відшкодування вартості заходів з енергоефективності. Звичайно, сподіваюсь, що ми продовжимо ряд позитивних змін для громади у нашому місті», – зауважив Володимир Степанович.

Про програму безпеки та організації дорожнього руху в місті на 2018 рік доповідала заступник міського голови Руслана Гаврилків, зокрема наголосила, що до програми з ініціативи лідерів громадських організацій, зустріч з якими відбулась напередодні, внесено пункт, що стосується забезпечення умов маломобільних груп у місті.

 Про внесення змін до програми діяльності комунальних підприємств «Долина-Інвест»  та «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» інформували керівники Олександр Кізима та Святослав Димид.

Рішенням міської ради затверджено зміни назв та нові редакції статутів закладів дошкільної освіти (ясла-садок) «Росинка», «Сонечко», «Зірочка», «Золота рибка». Про них доповіла начальник юридичного відділу міської ради Мар’яна Федор.

Крім того, депутати заслухали питання щодо внесення змін до рішення міської ради  «Про міський бюджет на 2018 рік» та передачу матеріальних цінностей. Про це інформувала начальник фінансового відділу міської ради Надія Попович. У своєму виступі  секретар міської ради Віктор Гошилик доповів про внесення змін до програми виконання депутатських повноважень на 2018 рік,  а також про надання одноразової грошової допомоги та про відзначення Дня міста.

Підсумували сесію блоки містобудівних та земельних питань, з яких  доповідали в.о. начальника відділу містобудування та архітектури міської ради  Тетяна Федорко та начальник відділу земельних ресурсів міської ради Андрій Янішевський.

 Всі питання порядку денного попередньо  детально розглядалися на постійних депутатських комісіях, тому сесія пройшла злагоджено та організовано.

Т.Г.

Відвідуваність депутатів

Долинської міської ради сьомого скликання

 

Рейтинг відвідуваності Прізвище, ім’я по батькові депутата 39 сесія  (27.06.2018р.) Разом

(із 41 засідань)

за 7 скликання

1-3 Бойків В.Т ٧ 40
1-3 Сенько Я.Р. ٧ 40
1-3 Троян О.В. ٧ 40
4-5 Михнич Р.В. ٧ 39
4-5 Копчак В.О. ٧ 39
6 Маївський А.С. ٧ 38
7-9 Сопуляк О.Ю. ٧ 37
7-9 Гошилик В.І. ٧ 37
7-9 Галюк Л.В. ٧ 37
10-11 Кондрин І.М. ٧ 36
10-11 Бондаренко І.Г. ٧ 36
12-14 Тернавський В.В. ٧ 33
12-14 Федай М.А. ٧ 33
12-14 Мостовий Я.М. ٧ 33
15-16 Гаразд М.С. ٧ 32
15-16 Мостовий В.М. ٧ 32
17-18 Копистянський С.В. 27
17-18 Черіль О.О. ٧ 27
19 Най В.З. 25
20-23 Громиш В.В. ٧ 24
20-23 Шафранська Т.Б. ٧ 24
20-23 Мазуркевич Д.Я. ٧ 24
20-23 Ленгевич А.В. ٧ 24
24 Паламар С.Я. ٧ 23
25 Русин А.П. 15
26 Штойко Р.Т. ٧ 3
Всього 23

Примітка: – Ленгевич А.В. депутат міської ради з 3 пленарного засідання (21.12.2015);

  • Най В.З. до 25.04.2016 року перебував у зоні АТО (1-7 засідання);
  • Сич Р.С. склав повноваження
  • Штойко Р.Т. депутат міської ради з 39 пленарного засідання (12.04.2018);