Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


02.11.2017

Із сесійної зали

У четвер, 26 жовтня, відбулось пленарне засідання 32, чергової сесії міської ради. Всього було розглянуто 27 питань, з них: прийнято рішень – 22, не підтримано 4, зняте з розгляду – 1.

Сесія відбулась, як і завжди, на високому організаційному рівні, відзначилась результативним діловим ритмом. Практично всі проекти рішень були депутатами підтримані.

Серед важливих на порядку денному – звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців. А оскільки є невелике перевиконання, відповідно до розглянутих пропозицій спочатку на  засіданнях профільних комісій, а відтак бюджетній комісії було прийняте зважене рішення про розподіл додаткових видатків на фінансування ряду міських програм і проектів.

Був також представлений до обговорення і затвердження оновлений штат відділу інспекції з благоустрою. В її складі є чотири патрульні інспектори.  Цілодобово вони будуть на варті  безпеки і спокою міста, основою для майбутньої муніципальної варти. Жваве обговорення  в сесійній залі  викликала спірна ситуація міста з новим керівництвом ПАТ «Укрнафта».

– Виникла вона з приводу прийняття в комунальну власність тих ділянок, від яких ПАТ «Укрнафта» відмовляється, – зазначає міський голова Володимир Гаразд. – Є різні ситуації. Перша – коли ПАТ «Укрнафта» хоче позбутися ділянок, де здійснювались роботи з нафтовидобутку та є відповідні споруди, тобто свердловини. Минулого разу депутати не підтримали прийняття їх в комунальну власність. Я пояснив позицію депутатського корпусу і мою особисту новому керівництву «Укрнафти». Якщо будемо приймати ці ділянки  в комунальну власність, то по перше – має бути технічний опис всієї споруди. По-друге – розуміємо, якщо нам передають свердловину, нехай і ліквідовану, то вона все одно є. Маємо знати, які екологічні наслідки  і загрози, які охороні зони  має ця споруда. Така земельна ділянка є умовно вільною. Бо  ніхто там нічого не побудує і ніяке виробництво там не організуєш  – охоронні зони регламентують відповідні обмеження і обтяження до діяльності. Тому наша вимога: або це буде дійсно фізична  ліквідація свердловини, що є навряд  чи можливим, або буде озвучене питання про компенсацію. Окрім того, ще є  питання до екологічного стану земель.  Де проводився  видобуток нафти, очевидним є забруднення.  Є чи немає –  для цього ми повинні провести дослідження незалежною установою, яка дасть авторитетний висновок. Якщо є забруднення , тоді ПАТ «Укрнафта» повинна проводити ліквідацію цього забруднення шляхом рекультивації або інші заходів.   Намаганням забруднені виснажені землі,образно кажучи, зіпхнути місту, звісно  і я, і депутатський корпус міської ради  будемо рішуче протидіяти і  настоювати на тому, щоби все було відповідно до процедури. Можливо,  приймемо  сесійно спеціальне положення, яке буде детально описувати процедуру  повернення таких земель.

 Ось така наша позиція. «Укрнафта» повинна годитися з цією позицією, оскільки вона є  більш ніж достатньо аргументованою, – наголошує  очільник громади міста Володимир Гаразд.

Також в переліку основних депутати підтримали рішення про надання одноразової грошової допомоги для долинян, які її потребують.

Завершилось пленарне засідання розглядом блоку із  земельних та містобудівних  питань та обговореннями тематики «Різного».

Відповідно до Регламенту міської ради публікуємо інформацію про відвідуваність депутатами пленарного засідання  32 сесії  міської ради  сьомого скликання.

Відвідуваність депутатів

Долинської міської ради сьомого скликання

Рейтинг відвідуваності Прізвище, ім’я по батькові депутата 32 сесія  (26.10.2017р.) Разом

(із 34 засідань)

за 7 скликання

1-5 Бойків В.Т ٧ 33
1-5 Сенько Я.Р. ٧ 33
1-5 Троян О.В. ٧ 33
1-5 Михнич Р.В. ٧ 33
1-5 Копчак В.О. ٧ 33
6-7 Сопуляк О.Ю. 31
6-7 Маївський А.С. ٧ 31
8-10 Гошилик В.І. 30
8-10 Кондрин І.М. ٧ 30
8-10 Галюк Л.В. ٧ 30
11 Бондаренко І.Г. 29
12-14 Тернавський В.В. ٧ 27
12-14 Мостовий Я.М. ٧ 27
12-14 Федай М.А. ٧ 27
15 Гаразд М.С. 26
16 Мостовий В.М. ٧ 25
17 Копистянський С.В. 24
18 Черіль О.О. ٧ 22
19-20 Громиш В.В. 21
19-20 Ленгевич А.В.          – 21
21-22 Сич Р.С. 20
21-22 Най В.З. ٧ 20
23 Шафранська Т.Б. ٧ 19
24 Паламар С.Я. ٧ 18
25 Мазуркевич Д.Я. 17
26 Русин А.П. 13
Всього 16

Примітка: – Ленгевич А.В. депутат міської ради з 3 пленарного засідання (21.12.2015);

  • Най В.З. до 25.04.2016 року перебував у зоні АТО (1-7 засідання).