Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


22.06.2018

Ініціатива і людяність

Школяр з Долини  проявив ініціативу – допомогти Благодійному фонду із сортуванням кришок. І як результат – посортовані за кольорами кришечки чекають свого призначення.

Проект МБО «Благодійний фонд Долини»  по збору кришечок триває. У пункти прийому люди приносять кришечки, які для них є сміттям, а  для когось – частинкою допомоги. Кошти, вилучені від продажу,  фонд перераховує на лікування хворим діткам. Останню суму отримала сім’я хворого на ДЦП хлопчика Котули.

 Як не дивно, активними у проекті  також  є діти. Недавно п’ятикласник Олег Сарабрин проявив ініціативу – пересортувати всі  кришки на складі. Як відомо, посортовані за кольором покривки вартують дорожче і хворі дітки зможуть, відповідно, отримати більшу суму. За тиждень натхненної роботи – заплановане – опрацьовано. Хлопчина пересортував всі зібрані кришечки, окрім того, вилучив із пунктів збору додаткові порції, які також упорядкував. Від імені МБО «Благодійний фонд Долини» Олега нагороджено грамотою та призначено відповідальним за проект по збору кришечок. «Хороші ініціативи у нас завжди вітаються. Дякуємо Олегу за натхненну працю. Канікули тривають, школярі, долучайтесь до добрих справ, які ніколи не бувають марними, а допомагають нам рости Людьми з великої літери!», -– заохочує до участі в проекті координатор МБО Леся Тисяк – Мураль та дякує кожному, хто підтримує фонд, довіряє, допомагає.

тижневик “Добра справа”