Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 квітня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
27.11.2018

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки

 

Мета проведення незалежної оцінки:  приватизація  об’єктів  малої приватизації  (електроний аукціон)

п/п

Назва об’єкту оцінки Площа,

м2

Адреса об’єкта оцінки Балансоутримувач Дата оцінки
1. Нежитлове підвальне приміщення загальною площею  332,5 кв. м

 

332,5 м. Долина

вул. Грушевського,26а

КП «Управління комунального майна» 16.12.2018
2. Частина нежитлового  цокольного приміщення (згідно експлікації технічного паспорта приміщення №16,17,18),

загальною площею 23,5

23,5 м. Долина

вул. Чорновола,6

КП «Управління комунального майна» 16.12.2018

 

Претендентам  на  участь у конкурсі  потрібно  подати  до Громадської  приймальні  Долинської міської ради  конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

*конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів, пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

*підтвердних документів:  заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення);  інформація про претендента (додаток 5 Положення);

Інформація про претендента містить : наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

*документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», яке затверджено наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за      № 198/31650) (далі – Положення).

Документи щодо практичного досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об’єкта оцінки .

На конверті слід зазначити: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Вимоги до учасників конкурсу (кваліфікаційні вимоги до оцінювачів, що залучаються до надання послуг з оцінки майна, а також до суб’єктів оціночної діяльності, зокрема щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки об’єкта оцінки, а також подібного до оцінюваного майна).

Відповідно до листа ФДМУ 10-59-15138  від 27.07.2018  очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки  –  2500,00 грн;

Замовник і платник  робіт з оцінки:  Долинська  міська  рада

Конкурс відбудеться  – 11  грудня  2018 року о 10 год. , через  14 календарних дн після публікації цієї інформації на сайті Долинської міської ради   та газеті «Свіча»  за адресою: м. Долина, проспект Незалежності,5 ,  3-ий поверх  зал засідань .

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до Громадської приймальні за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) , за адресою: м. Долина, проспект Незалежності,5,І-ий поверх, тел.. 2-88-00. Телефон робочої групи: (03477) 27031