Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
12.03.2019

«Harmonia Nobile» в  гостях у  долинян

Приємна мистецька подія відбулась у Долині. Багаточисельну аудиторію глядачів зібрав учасник і переможець міжнародних конкурсів  – відомий камерний оркестр «Гармонія Нобіле». Насолоджуватись неперевершеною грою оркестру мали можливість всі охочі віряни недільного дня у храмі Святого Андрія Первозванного.

«Благородне співзвуччя» – так перекладається назва відомого Івано-Франківського академічного камерного оркестру. Під час таких музичних візитів хочеться, щоб слухачі отримували позитивні емоції. Адже, як зазначила ведуча концерту, «у час Великого посту нам всім необхідна особлива музика. Кожен у свій спосіб проживає час покаяння і духовного оновлення, а тому важливо у цей період наповнити себе піднесеним, одухотвореним та сакральним звучанням. В той час, коли ми утримуємося від фізичних радостей, доторкнімося сповна до їжі духовної, а саме такою є духовна музика, бо це розмова наодинці з Богом».

Класичні твори  оркестру надихали на відпочинок, кожен присутній мав можливість задуматись над чимось добрим, світлим. І було очевидним, поки оркестр виконував свою програму, у глядачів на обличчях можна було споглядати глибоку задуму, у декого – сльози.

Затамувавши подих, присутні в храмі, направду, були зачаровані, слухаючи ніжні мелодії скрипок. Дехто вперше почув щось таке величне і духовне. Звучали як сумні, так і веселі мотиви.

Колектив вирізняється серед багатьох інших не лише своєю манерою гри – витонченою, повнозвучною, водночас і глибоко емоційною, і раціонально продуманою у кожній деталі. Важливою передумовою видатних здобутків оркестру стала цікава стратегія діяльності та укладання програм. Це і не дивно, адже учасники оркестру постійно знаходяться у пошуку оригінальних концепцій.

Інформаційна довідка:

Академічний Камерний Оркестр “HARMONIA NOBILE” створений в 1985 році при Івано-Франківській обласній філармонії. За час творчої діяльності колектив співпрацює з видатними диригентами : Крістоф Хаґель, Петер Маркс (Німеччина), Пекка Аахонен (Фінляндія), Джузеппе Караннанте, Франческо Д’Овідіо (Італія), Владислав Чернушенко (Росія), Міхал Нестеровіч (Польща) Ігор Пилатюк (Україна),та ін. Оркестр гастролює країнами Європи, Азії та Африки. Учасник міжнародних фестивалів: Pablo Casals Festival (Франція), Festival Liszt Albano (Італія).

Художній керівник, концертмейстер та солістка – Народна артистка України Наталія Мандрика.