Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 березня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
16.08.2016

Експерти зазначають, що рівень дотримання верховенства права у Долинській міській раді є достатньо високий

Проект в дії

Експерти зазначають, що рівень дотримання верховенства права у Долинській міській раді є достатньо високий

В рамках Проекту “Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні”, який реалізується Академією Фолька Бернадотта за фінансування Шведським агенством з міжнародного розвитку Sida, 12 серпня в вконференц-залі краєзнавчого музею “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулось засідання Дорадчого комітету.

Експерти Проекту й члени Дорадчого комітету здійснили аналіз проблем із забезпечення верховенства права, виявлених під час дослідження, проведеного Центром Разумкова. На його основі буде розроблено план дій виконавчого комітету Долинської міської ради задля всебічного забезпечення принципів верховенства права в наданні адміністративних послуг, пов’язаних із питаннями архітектури та містобудування.

Як зазначила експерт проекту академії Фольке Бернадотта Мар’яна Малачівська – Данчак, план дій будується на основі діагностики, яка була проведена декілька місяців тому за авторською методикою, розробленою академією Фольке Бернадотта. Вона базувалася на дослідженні законодавства, взаємодії працівників та відвідувачів міської ради. Власне, на перехресті цих трьох досліджень були діагностовані проблеми із забезпечення рівня верховенства права. Вона підкреслила, що рівень дотримання верховенства права й внутрішньоорганізаційної роботи у Долинській міській раді є достатньо високо оцінений представниками Проекту, особливо академією Фолька Бернадотта. Але,звичайно, діагностика є недостатньо доброю, якщо не виявляє проблем, над якими необхідно працювати, а відтак удосконалюватись.

«Впродовж засідання дорадчого комітету ми обговорили як раніше виявлені проблеми вирішити, та які кроки варто вжити на локальному та національному рівнях.  Долина є нашим основним партнером і рушієм змін. Академія Фолька Бернадотта, наші партнери, які теж були присутні на засіданні Дорадчого комітету, а це представники Асоціації  малих міст України, експерти Проекту й соціологічної агенції «Фама» будемо всіляко підтримувати місто у його намірах. Наступні кроки – це розробка плану дій, презентація якого очікується орієнтовно наприкінці вересня. Надалі впродовж шести місяців будуть впроваджені перші пріоритетні кроки з його реалізації», – зазначила спеціаліст проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» Ольга Лучка.

«Ми переглянули детально покроково кожен принцип верховенства права й вписали всі свої наявні проблеми, врахувавши також всі результати дослідження Центру Разумкова. Працюємо тепер над створенням Перспективного плану дій і його реалізацією. Впродовж одного-двох місяців у нас повинна вималюватися чітка картина, які питання ми зможемо самостійно вирішити, а які потребують вирішення на законодавчому рівні. Що стосується законодавчого рівня, то всі пропозиції будуть направлені до профільних комітетів Верховної Ради України. Оскільки сферу містобудування і архітектури також обрало для дослідження місто Івано-Франківськ, то плануємо спільний план дій. Що стосується питань локального рівня, то буквально за один –два місяці ми підготуємо план, який нам дає можливість за пів року до завершення реалізації Проекту виконати всі поставлені нами ж вимоги. Першочергово – різні інструкції, методики і вдосконалення сьогоднішніх концепцій в сфері містобудування та архітектури, – підсумувала результати зустрічі керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Сапетна.