Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


15.02.2018

Двадцять дев’ять років пам’яті Афганістану

Велике християнське свято Стрітення Господнього 15 лютого 1989 року ознаменувало початок падіння радянської імперії і закінчення десятирічної війни в Афганістані. На жаль, не всі українські сини повернулися додому живими. А тим, хто повернувся, жахи чужої війни і досі тривожать сни, а прихід весни ці мужні чоловіки зустрічають щемом зранених душ.

З нагоди відзначення 29-ої річниці виводу воїнів з Афганістану грамотами Долинської міської ради нагороджені учасники бойових дій Іван Скрипник та Іван Карбівський. Вшанування на районному рівні представлене нагородженнями, пам’ятними загальногромадськими заходами у Великотур’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, а також у Раківському сільському клубі.

Воїни-афганці, ніколи не були осторонь державотворчих процесів незалежної і самостійної України. Активні учасники двох Майданів, Революції гідності, у перших рядах добровольчих батальйонів вирушили захищати східні кордони нашої країни. Це вони стали найкращими командирами і найвірнішими друзями, вони навчили молодих патріотів тримати стрій, автомат, оборону, не боятися іти вперед. Дякуймо щоденно воїнам-афганцям, що вистояли в Донецькому аеропорту, вийшли з оточення в Іловайську, Дебальцевому, Широкиному, Попасній…

В Долинському районі на сьогоднішній день проживає 100 воїнів-афганців, і майже половина з них –  жителі міста Долини.

«Бойовий досвід афганців дуже згодився і на блокпостах, на передових позиціях фронту. Серед воїнів-захисників в найгарячіших точках бойових дій на Донбасі сміливо тримали оборону і двоє наших побратимів – Гірник Іван та Юсип Михайло. Дякувати Богу, сьогодні вони вже повернулися додому» – каже голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Роман Шістко.

Згадаймо двадцять дев’ять років пам’яті Афганістану щирою молитвою і прохаймо Всевишнього, щоб таких  трагічних сторінок в нашій історії більше не повторялося.