Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


16.05.2018

Допомога медичним закладам від МБО “Благодійний фонд Долини”

Робити добрі справи легко і приємно, особливо коли відчувається підтримка та очевидним є результат. Адже в такі моменти завжди згадуєш, що є люди, яким набагато важче в житті ніж тобі.

МБО «Благодійний фонд Долини», яким керує Леся  Тисяк-Мураль,  завжди при ділі та достеменно знає, хто потребує допомоги найбільше. Так, нещодавно отримали благодійний вантаж з вініловим покриттям для дитячої лікарні Долини із Франції. Дороге та якісне покриття чекає свого призначення – ремонт у дитячій лікарні триває. Незабаром буде обладнана кімната матері та дитини. За призначенням використовується кувез для немовлят та відкрита система реанімації.  МБО “Благодійний фонд  Долини” серед пріоритетів у своїй повсякденній діяльності надає допомогу, опікується одинокими пенсіонерами та закладами для літніх людей. Велику користь для пацієнтів приносять медикалізовані ліжка, ними вже користуються в лікарні та безпомічні старенькі у будинку престарілих.

На жаль, в умовах сьогодення все більше людей потребує допомоги.  МБО “Благодійний фонд Долини” не байдужий до потреб громадян, які потребують допомоги і запрошує інших робити добрі справи та ставитися один до одного з повагою і любов’ю. Завдяки волонтерам та небайдужим людям з Франції жителі нашого краю отримують відповідну допомогу. Безмежна вдячність лине для Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція – Україна (Diana Dols, Dmytro Atamanyuk , Liudmyla Popenko, Amandine Delort, Pharmacie Humanitaire Internationale Haute Garonne / Ariege/Aude) та всій їхній команді. Уклін Вам від імені громади Долини за те, що, попри свої важливі справи, знаходите час для благодійності, не забуваєте про рідний край й надалі реалізовуєте  добрі справи.

Фонд отримує радість від співпраці з чуйними та відповідальними людьми, а спільні справи приносять нечувану користь. Вже незабаром  питання із медикалізованими ліжками у лічницях Долини буде повністю вирішено. Як повідомила Леся Мураль, в червні  очікуємо на вантаж з Франції, а також зауважила, що добрі справи марними не бувають. Тож, творіть добрі справи з чистим серцем і щедрою душею.