Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


16.05.2018

Допомога медичним закладам від МБО “Благодійний фонд Долини”

Робити добрі справи легко і приємно, особливо коли відчувається підтримка та очевидним є результат. Адже в такі моменти завжди згадуєш, що є люди, яким набагато важче в житті ніж тобі.

МБО «Благодійний фонд Долини», яким керує Леся  Тисяк-Мураль,  завжди при ділі та достеменно знає, хто потребує допомоги найбільше. Так, нещодавно отримали благодійний вантаж з вініловим покриттям для дитячої лікарні Долини із Франції. Дороге та якісне покриття чекає свого призначення – ремонт у дитячій лікарні триває. Незабаром буде обладнана кімната матері та дитини. За призначенням використовується кувез для немовлят та відкрита система реанімації.  МБО “Благодійний фонд  Долини” серед пріоритетів у своїй повсякденній діяльності надає допомогу, опікується одинокими пенсіонерами та закладами для літніх людей. Велику користь для пацієнтів приносять медикалізовані ліжка, ними вже користуються в лікарні та безпомічні старенькі у будинку престарілих.

На жаль, в умовах сьогодення все більше людей потребує допомоги.  МБО “Благодійний фонд Долини” не байдужий до потреб громадян, які потребують допомоги і запрошує інших робити добрі справи та ставитися один до одного з повагою і любов’ю. Завдяки волонтерам та небайдужим людям з Франції жителі нашого краю отримують відповідну допомогу. Безмежна вдячність лине для Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція – Україна (Diana Dols, Dmytro Atamanyuk , Liudmyla Popenko, Amandine Delort, Pharmacie Humanitaire Internationale Haute Garonne / Ariege/Aude) та всій їхній команді. Уклін Вам від імені громади Долини за те, що, попри свої важливі справи, знаходите час для благодійності, не забуваєте про рідний край й надалі реалізовуєте  добрі справи.

Фонд отримує радість від співпраці з чуйними та відповідальними людьми, а спільні справи приносять нечувану користь. Вже незабаром  питання із медикалізованими ліжками у лічницях Долини буде повністю вирішено. Як повідомила Леся Мураль, в червні  очікуємо на вантаж з Франції, а також зауважила, що добрі справи марними не бувають. Тож, творіть добрі справи з чистим серцем і щедрою душею.