Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
02.01.2019

Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів анонсує:

Діють виставки:

«Новорічні та різдвяні листівки» у музеї «Бойківщина»

У переддень новорічно-різдвяних свят у фойє Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка «Новорічні та різдвяні листівки». Близько 90 листівок є лише частиною серії вітальних листівок, що належать фондам музею.

Атрибутами новорічних свят є не тільки ялинка, вогники-гірлянди, мандарини, але й вітальні листівки. І хоча в магазині можна тепер побачити різноманітні листівки різними мовами, об’ємні та рельєфні, виготовлені  оригінальними стилями, – яскрава традиція дарувати листівки чи посилати їх поштою відходить у минуле. Бо ж це можна зробити за допомогою інтернету майже миттєво. На сучасних листівках – готовий текст поздоровлень, а в минулому – листівки із написаними від руки вітаннями та адресатами поспішали до поштових скриньок. Раніше вісники новорічних свят були з Дідом Морозом і Снігуронькою, сніговиками, хвойними гілками, засніженими селянськими хатинками, церквами, веселими зайцями, білочками та іншими лісовими мешканцями… Добра і давня традиція помалу відходить, і вже у переддень Нового Року люди не запасаються серією вітальних листівок і марок, як було колись. Та варто наголосити, що вітальні листівки мають здатність відновити в нашій пам’яті ті цінні спогади про святкові новорічні дні.

Виставка триватиме до 22 січня 2019 р.

Документальна виставка «1 січня – День народження Степана Бандери» 

1 січня 2019 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу документальна виставка «1 січня – День народження Степана Бандери», присвячена пам’яті видатного політичного діяча, борця за самостійну і незалежну Україну, Великого Сина і національного Героя України, Голови революційного проводу Організації Українських Націоналістів (ОУН).

В експозиції – серія копій світлин різного періоду життя С. Бандери, копії документів, журналістських посвідчень, інформація про  основні події на його життєвого шляху, «20 малознайомих фактів» із біографії ідеолога і теоретика національно-визвольної революції тощо.

Виставка триватиме до 1 лютого 2019 р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Будуть виставки:

До уваги вчителів, краєзнавців, школярів та патріотичної молоді!

У січні у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» будуть працювати документальні виставки «22 Січня – День Соборності України» та «29 Січня – День пам’яті Героїв Крут».

Не пропустіть! Відвідання виставок школярами може бути відкритим уроком історії із вказаної теми, або ж підготовкою до тестів ЗНО…