ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

08.05.2019

Долинські школярі – за «Енергозбереження та моє майбутнє на планеті Земля»

Енергозбереження – це поняття глобального масштабу, пріоритетний напрям державної політики кожної країни, в тому числі й України. У багатьох країнах світу прийняті національні програми. Така програма розроблена й у нашій країні. Та, зокрема, й у нашому місті.

В  рамках Програми реалізації Стратегії розвитку в сфері енергоспоживання в місті Долина з 18 по 24 квітня тривав  Тиждень енергоефективності «Енергозбереження та моє майбутнє на планеті Земля» у закладах загальної середньої освіти міста Долина.

Тиждень енергоефективності проводився з метою залучення учнів до активної участі у процесі енергозбереження та енергоефективності, формування у них культури енергозбереження, використання набутих теоретичних знань у реальних умовах, формування в учнів цілісної картини взаємодії людини й навколишнього середовища, підвищення соціальної активності, виховання особистості громадянина України.

Дуже символічно, що саме в цей період святкували Всесвітній День Землі –  святі єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Тому  Тиждень енергоефективності цього року був надзвичайно захоплюючий та багатий, цікавий та змістовний, пізнавальний та надихаючий.

Учнівська молодь проявила себе в повній мірі, продемонструвавши свої знання, вміння, творчість та креативність.

Чого тільки вартували їхні  цікаві експерименти, флешмоби, відеоролики, інформаційні заклики.

Наприклад, учні ЗОШ №5 промоніторили, як мешканці нашого міста розпоряджаються побутовими відходами та як вдихнути нове життя старим речам. Учні наукового академічного ліцею «Інтелект» провели цікавий соціальний експеримент із долинянами: «Чи готові мешканці Долини спалити свої гроші», акцентуючи увагу на тому, що ми й так це робимо, коли не економимо енергію. Учнівська молодь ліцею №7 надзвичайно проникливо і переконливо заохочували зупинитися у своєму марнотратстві під час яскравого тематичного інформування «Планету вже болить» та креативного флешмобу «Малюй собі мрії». Учні ЗОШ №6 просто запалювали, їм неможливо було не повірити, коли вони запевняли, що є «шаленими дітьми України» і здатні стерти стереотипи та змінити світ під час флешмобу «Зберігаючи енергію – збережемо майбутнє». Учнівська молодь наукового ліцею №1 підготували змістовну, обґрунтовану презентацію для тематичного інформування. Послухавши таку інформацію навіть той, хто ніколи не чув про енергозбереження, стане «просвітленим» та свідомим у цьому питанні. Учні ліцею-інтернату дуже оригінально здійснили постановку казки «Колобок», перелаштувавши її на інший лад – енергоказку. Молодші школярі були в захваті. Учні ЗОШ №4 дуже доступно, чітко і зрозуміло подали інформацію про енергоприлади, устаткування, альтернативні види енергії. Але  це тільки маленька частина вражень, які можна було отримати під час проведення Тижня енергоефективності. Вся інформація, фото, відеосюжети перебігу Тижня енергоефективності, розміщені на офіційній сторінці відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку Долинської міської ради у соціальній мережі Фейсбук. Варто наголосити, у нас немає переможців і переможених, усі, без винятку, уже переможці, бо є свідомими і гідними громадянами свого міста і доказали це!

Однак, підбивши підсумки за результатами всіх конкурсів маємо для навчальних закладів наступні результати та грошові винагороди від Долинської міської ради:

  1. Долинський науковий академічний ліцей «Інтелект» – 163 бали нагороджується грошовим сертифікатом на суму 10 000 гривень
  2. Долинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 146 балів нагороджується грошовим сертифікатом на суму 8 000 гривень
  3. Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 – 145 балів нагороджується грошовим сертифікатом на суму 5 000 гривень
  4. Долинський ліцей №7 – 135 балів нагороджується грошовим сертифікатом на суму 3 000 гривень
  5. Долинський науковий ліцей-інтернат – 135 балів нагороджується грошовим сертифікатом на суму 3 000 гривень
  6. Долинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – 134 бали нагороджується грошовим сертифікатом на суму 3 000 гривень
  7. Долинський науковий ліцей №1 – 125 балів нагороджується грошовим сертифікатом на суму 3 000 гривень

На завершення, хочеться щиро подякувати керівництву закладів загальної середньої освіти, педагогам та безпосередньо учням за вкладені зусилля, серйозний підхід, небайдужість, творчість та креатив. Ми горді та щасливі з того, що в нашому місті росте покоління справжніх енергетичних патріотів.

Долинська міська рада невпинно продовжує роботу в цьому напрямку. Адже енергозбереження – постійний і подальший  пріоритет нашого міста. Пам’ятайте, ми відкриті та завжди готові прислухатися до кожного. Тому чекаємо на Ваші ідеї, пропозиції, ініціативи!

Наталія Головата,

начальник відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку  Долинської міської ради