ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

31.10.2018

Долинська “Зустріч Молодих Лемків на Прикарпатті”

Лемки були примусово переселені зі своїх етнічних земель. Однак, трепетно  бережуть  говір, традиції, звичаї, передають ці невмирущі скарби  своїм дітям, онукам, правнукам і праправнукам.   Молоде покоління лемків гуртується й готується вже найближчими днями на гостини до Долини.

Всеукраїнський молодіжний форум розпочнеться у п’ятницю, 2 листопада.  Усі заходи відбуватимуться у готельно-відпочинковому комплексі “Князь Олег”. У суботу, 3 листопада,  учасників зустрічі гостинно запросить  до відвідин і майстер-класів  Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів.

“Запрошуємо молодь, яка має лемківське коріння або цікавиться культурою, традиціями, історією лемківського етносу, провести декілька днів з однодумцями. Ми плануємо не тільки навчання та обговорення, але й участь у майстер-класах, вечірні посиденьки, розваги. Разом зануримося в атмосферу лемківської культури, а також напрацюємо спільне бачення і подальшу діяльність по збереженню пам’яті та історичної спадщини наших бась, дідусів.

Запрошення до участі поширюється на мешканців віком від 18 до 35 років, які проживають на території Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Також очікуємо гостей з Польщі”,   –  зазначають організатори.

Захід організовано “Moloda Prosvita” Ivano-Frankivsk’s regional organization (проект “Ми – лемки!”) у співпраці з Івано-Франківської обласної організації  Всеукраїнського товариства “Лемківщина” та Молода Лемківщина (Львів) у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується АсоціацієюЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.