Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


27.06.2018

Долина гідно прийняла міжнародний боксерський турнір “Бойківські рукавички”

Долина виховує юних боксерів, має успішну школу боксу. Про це ми неодноразово писали. Недавня перемога – наш земляк, учень Долинської  ЗОШ №7 Юрій Ваків став чемпіоном Всесвітньої літньої гімназіади з боксу в місті Марокеш (Мароко).

22-23 червня Міжнародний боксерський турнір “Бойківські рукавички” зібрав найкращих боксерів Грузії, Молдови, Киргизстану та України. Якщо раніше професійні титульні бої боксерів долиняни могли дивитися по телевізору, то минулої суботи боксерське шоу відбувалось у спорткомплексі ДЮСШ «Юність». Відбулись бої за участю спортсменів Молдовії та Грузії та між Україною та Киргистаном, де перемоги здобули представники української та грузинської збірних.

Надзвичайно привітним  було офіційне відкриття змагань. Вітання від Віталія Кличка  зачитав міський голова Володимир Гаразд. Віталій Кличко висловлює сподівання, що незабаром місто стане «боксерською столицею Прикарпаття», оскільки Долина впевнено рухається до здобуття цього статусу.

Присутній на відкритті заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, голова Івано-Франківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Мирослав Карабін зізнався, що приємно вражений розвитком боксерської школи  в Долині, та висловив сподівання на наступні зустрічі: «Цей захід відбувається з метою популяризації боксу та зміцнення дружніх зв’язків між командами. Бокс виховує спортивну наполегливість, вміння захищатися і тому в наш непростий час викликає неабияку зацікавленість у підлітків. Саме такі змагання дають можливість юним спортсменам набути неоцінимий досвід на майбутнє. Близько сімдесяти учасників цього вечора вийде на боксерський ринг залу, щоб довести, що вони сильніші».

 Боксери  поводились на ринзі дуже завзято, спортивно-вболівальні пристрасті вирували. Деякі з боксерських протистоянь завершились нічиєю, аби в переддень Дня молоді, як кажуть, перемогла дружба.

 Відкриттям стали поєдинки між представниками Грузії та України. У першій половині фінального вечора змагань зустрілися команди Киргизстану та Молдови, де перемогу здобула збірна Киргистану. А у фіналі у поєдинках з грузинами перемогли українці.

У складі збірної команди України на ринг вийшли спортсмени Івано-Франківської області та Долини (Денис Роздольський, Артур Манів). Суддівська колегія (головний суддя – Петро Яцик, м. Стрий) Збірним вручили красені-кубки – мабуть, найдорожчі, які коли-небудь вручали на замагнях у Долині. Крім цього, медалі та презенти отримали і всі учасники матчу.

 «Долина вперше приймала змагання такого рівня. Перед нами було завдання показати якомога кращий результат. Звичайно, кожен з боксерів проявив себе по максимуму. Настрій після чемпіонату гарний, емоції добрі. Всі вітають нас, телефонують, підтримують, тому є сили і є наснага далі працювати, здобувати нові перемоги. Велике спасибі організаторам-Долинській міській раді, Долинській районній раді, Долинській РДА. Ми дякуємо всім за активну участь в в підготовці та проведенні цього заходу. І найкращі побажання і вам, і нашим боксерам», – каже тренер долинян Іван Ленько.

«В Долині ми були великою, дружньою боксерською родиною. Вболівали, цікаво проводили час, побачили яке гарне ваше місто. Звичайно, нові-старі знайомства з колегами, тренерами… Нові перемоги наших вихованців», – емоційно діляться тренери з Грузії.
Мріється  і  віриться,  що Долина боксерська в майбутньому  ще не раз прийматиме міжнародні збірні,  а долинські боксери перемагатимуть на  світових рингах!

Т.Г.