ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

31.01.2019

Успішні результати Програми співфінансування заходів із заміни вікон та дверей у багатоквартирних будинках

Програма співфінансування заходів із заміни вікон та дверей у багатоквартирних будинках м. Долина – багаторічна (2016-2018рр.), була прийнятою у липні 2016 року. Вона є важливою і вкрай потрібною, адже завдяки їй стала можливою реалізація спільних (міської ради та мешканців) ініціатив щодо впровадження  енергоефективних заходів із заміни вікон та дверей у місцях загального користування (коридорах і під’їздах) в багатоквартирних будинках міста. Також активно та постійно проводилась інформаційна робота серед  населення щодо реалізації таких заходів.

Зараз, коли ціни на енергоносії ростуть, конкретні дії здійснює не тільки влада, а й від мешканців багато залежить. Тому  ті, хто над цим вчасно задумався – вже мають очевидні результати. Впродовж діяльності Програми у 2018 році комунальним підприємством Долинської міської ради «Управління комунального майна» (КП «УКМ») було зареєстровано 47 заявок від ініціативних груп мешканців багатоквартирних будинків м. Долина про заміну в їх під’їздах будинків вікон і дверей.  На 31 грудня 2018 року було виконано 41 заявку.

Детальна інформація про перелік будинків, де у 2018 році було проведено заміну вікон та дверей на умовах співфінансування можна переглянути тут:

http://rada.dolyna.info/doc/rishennya-sesiji/pro-vykonannya-u-2018-rotsi-prohramy-spivfinansuvannya-zahodiv-iz-zaminy-vikon-ta-dverej-u-bahatokvartyrnyh-budynkah-m-dolyna-na-2016-2018rr/

Таким чином, звернувшись до порівняльного аналізу стану фактичного виконання Програми за 2016-2018 роки,  бачимо, що дана Програма була доволі популярною серед населення міста, і громадяни активно брали участь у співфінансуванні енергоефективних заходів.

Скориставшись Програмою співфінансування,  мешканці  будинків не тільки отримали фінансову підтримку Долинської міської ради, а й зуміли зробити свої будинки ще комфортнішими для проживання. Тож фахівці  КП «Управління комунального майна», щоб допомогти мешканцям заощаджувати  за житлово-комунальні послуги  – й надалі проводитимуть роз’яснювальну роботу з підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків.