Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 35 сесії Долинської міської ради відбудеться 25 січня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


19.12.2017

До уваги долинян!

До уваги долинян!

«МИ ПОВЕРНЕМОСЬ ДО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ  ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ. АЛЕ ВЖЕ НА ЗАХИЩЕНИХ РЕСУРСАХ»

Про це заявив міський голова Володимир ГАРАЗД:

– Вчора, 18 грудня, після довготривалого відрядження, я ознайомився з ситуацією, яка склалася довкола голосування з відбору проектів Громадського бюджету. Насамперед, ініціював та провів нараду з відповідальними за реалізацію проекту виконавцями. Спільний висновок – результати голосування треба анулювати, оскільки є явне втручання в роботу системи голосування. Мною невідкладно було підписане розпорядження, відповідно до якого результати голосування анулюються і визнаються недійсними.

Також я дав  термінове доручення керуючій справами і службам міської ради вивчити питання захисту, бо це стосується не тільки цього голосування, але наступних голосувань з інших питань. Виявляється, наша система голосування є досить вразливою. Тому потрібні або додаткові зусилля із захисту, або шукати системи на інших ресурсах, де можна організувати захищене голосування. Вивчаємо це питання. Я думаю, що в  січні повернемось до голосування вже на захищених ресурсах.

Щойно все буде організаційно підготовлене, – оголосимо про це для громадськості міста і проведемо повторне, сподіваюся, захищене і надійне голосування з визначення проектів –переможців. Хотів би  зазначити, що господарський рік і будівельні роботи розпочнуться не раніше весни Тож часу в нас є достатньо –  від січня і до березня.