Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


25.10.2017

Для громади! Спільно дбаємо про поліпшення водопостачання

Для громади!

 СПІЛЬНО ДБАЄМО ПРО ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Іще на початку господарчого року з метою забезпечення доступу долинян до якісних послуг водопостачання та водовідведення, оновлення водопровідно-каналізаційної мережі по місту Долинська міська рада прийняла Програму розвитку централізованого водопостачання та водовідведення на 2017 рік. Спільними зусиллями з Долинським виробничим управлінням водопоровідно-каналізаційного господарства  результативно виконано ряд заходів. Недавній приклад – вулиця Івасюка.

В її жителів були скарги на якість водопостачання. Тож насамперед Долинська міська рада профінансувала ремонт водопроводу верхньої частини цієї вулиці. Він знаходився у незадовільному стані, а частина жителів взагалі не мала води. За неповний місяць часу Долинським ВУВКГ замінено 560 метрів поліетиленової труби, з них – 310 м. діаметром 90, 170 м. діаметром 63, 80 м. – діаметром 50. Але ремонтом водопроводу виконання робіт не завершилось. Що вкрай важливо,– для протипожежних цілей на мережі встановлено пожежний гідрант, а, зважаючи на горбистість місцевості – вмонтовано вантуз автоматичного розповітрювання водопроводу. Як поінформував головний інженер Долинського ВУВКГ Ігор Возняк, у вівторок, 24 жовтня, було проведено  пробний пуск  води на лінії. Ті мешканці, які отримали технічні умови на підключення та виконали необхідні роботи з прокладання  дворових  гілок водопроводу до своїх житлових будинків – отримали безперебійне водопостачання.

 Ще один важливий  крок –  встановлення на  діючій  мережі  водяних артерій історичної  частини міста  регулятора нормалізації тиску. Таким чином, стабільний напір водопостачання отримають жителі вулиць Західна,  Смерекова,Шептицького, Івасюка, Дерлиці.

–Безперебійне забезпечення всіх водоспоживачів-долинян водою потрібної якості, в достатній кількості і під необхідним напором – і надалі буде одним  з  наших спільних із Долинським виробничим управлінням водопоровідно-каналізаційного господарства завдань, –  наголошує заступник  міського голови Руслана Гаврилків. – З метою підвищення надійності роботи системи централізованого водовідведення, в пріоритеті – продовження  заміни і реконструкції найбільш зношених та аварійних мереж.