Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


25.10.2017

Демонтажі самобудів: або добровільно, або через суд

Актуально

АБО ДОБРОВІЛЬНО, АБО ЧЕРЕЗ СУД

Впорядкування території нашого міста від гаражів-самобудів триває уже два роки. В результаті – демонтовано 48 гаражів-самобудів. Зокрема, упродовж 2016 року житлова територія Долини звільнилась від 24 самовільно встановлених тимчасових споруд. Ще 24 гаражі вивезені за 9 місяців цього року (інформація на 25 жовтня цього року) У вересні перевезені добровільно 7 гаражів та  ще 8 – від початку жовтня. До кінця жовтня планується перевезти ще 3 гаражі. Зокрема,  днями власниками добровільно демонтовано 3 гаражі по вулиці Грушевського 26 в, на території мікрорайону Пушкіна,14-Грушевського, 16а – 2, по проспекті Незалежності, 12 – 1 гараж.

Як ми вже інформували у попередніх публікаціях, по вулиці Молодіжній міська рада облаштувала для гаражів спеціальний майданчик. На даний там  встановлено 25 гаражів, з них 18 – перевезено за сприяння Долинської міської ради. Власникам, котрі погоджуються на добровільні демонтажі це дуже зручно і вигідно. Адже гаражі на Молодіжній отримують офіційну «прописку» на 10 років. Та оскільки  металевих самобудів дуже багато, то першочергово такий шанс мають ті власники, котрі  гуртуються і перевозять тимчасові споруди  не по одній, а зі всієї прибудинкової території.

На даний час активно позбувається залізних шанхаїв подвір’я по вулиці Грушевського 26 в. Уже демонтовано добровільно 9 гаражів, найближчими днями планують добровільно «переселитися» на вулицю Молодіжну ще 2 гаражі. Поки що 12 гаражів залишається. Їхніх власників місто подає до суду. На даний час  готуються матеріали 4 позовів.

25 жовтня відбулось чергове засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто  14 питань і винесено 12 рішень  про демонтажі гаражів-самобудів.

Зазначимо, що одна з великих небезпек –  розташування самобудів  на лініях мереж. Тому міська рада активно співпрацює з управлінням експлуатації газового господарства, виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства, філією Філія ПАТ “Долинський РЕМ” ПАТ «Прикарпаттяобленерго» і станційно-лінійною дільницею №4 Івано-Франківської фiлiї ПАТ “Укртелеком” над виявленням власників, які встановили  свої гаражі  в межах охоронних  зон. Алгоритм дій наступний: міська рада пропонує власникам  гаражі добровільно демонтувати й  перевезти на спеціально облаштований  майданчик по вулиці  Молодіжній, а тих, хто не погоджується –  подає до суду. Тож вибір у  власників  є, але  краще коли він добровільний, а не за судовим рішенням.

Дорогі долиняни, ми і надалі налаштовані на конструктивне вирішення проблеми засилля міста самобудами. За роз’ясненнями і додатковою інформацією щодо  демонтажу самовільних гаражів з Ваших прибудинкових територій просимо звертатись у  Долинську міську раду за номерами телефонів 2-80-88 , 2-70-32, 2-70-31.

Зазделегідь вдячні за розуміння і підтримку. Разом, спільними зусиллями подбаймо про те, аби наше рідне місто було ще більш комфортним, охайним, безпечним  та красивим для всіх мешканців!