Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


25.10.2017

Демонтажі самобудів: або добровільно, або через суд

Актуально

АБО ДОБРОВІЛЬНО, АБО ЧЕРЕЗ СУД

Впорядкування території нашого міста від гаражів-самобудів триває уже два роки. В результаті – демонтовано 48 гаражів-самобудів. Зокрема, упродовж 2016 року житлова територія Долини звільнилась від 24 самовільно встановлених тимчасових споруд. Ще 24 гаражі вивезені за 9 місяців цього року (інформація на 25 жовтня цього року) У вересні перевезені добровільно 7 гаражів та  ще 8 – від початку жовтня. До кінця жовтня планується перевезти ще 3 гаражі. Зокрема,  днями власниками добровільно демонтовано 3 гаражі по вулиці Грушевського 26 в, на території мікрорайону Пушкіна,14-Грушевського, 16а – 2, по проспекті Незалежності, 12 – 1 гараж.

Як ми вже інформували у попередніх публікаціях, по вулиці Молодіжній міська рада облаштувала для гаражів спеціальний майданчик. На даний там  встановлено 25 гаражів, з них 18 – перевезено за сприяння Долинської міської ради. Власникам, котрі погоджуються на добровільні демонтажі це дуже зручно і вигідно. Адже гаражі на Молодіжній отримують офіційну «прописку» на 10 років. Та оскільки  металевих самобудів дуже багато, то першочергово такий шанс мають ті власники, котрі  гуртуються і перевозять тимчасові споруди  не по одній, а зі всієї прибудинкової території.

На даний час активно позбувається залізних шанхаїв подвір’я по вулиці Грушевського 26 в. Уже демонтовано добровільно 9 гаражів, найближчими днями планують добровільно «переселитися» на вулицю Молодіжну ще 2 гаражі. Поки що 12 гаражів залишається. Їхніх власників місто подає до суду. На даний час  готуються матеріали 4 позовів.

25 жовтня відбулось чергове засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто  14 питань і винесено 12 рішень  про демонтажі гаражів-самобудів.

Зазначимо, що одна з великих небезпек –  розташування самобудів  на лініях мереж. Тому міська рада активно співпрацює з управлінням експлуатації газового господарства, виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства, філією Філія ПАТ “Долинський РЕМ” ПАТ «Прикарпаттяобленерго» і станційно-лінійною дільницею №4 Івано-Франківської фiлiї ПАТ “Укртелеком” над виявленням власників, які встановили  свої гаражі  в межах охоронних  зон. Алгоритм дій наступний: міська рада пропонує власникам  гаражі добровільно демонтувати й  перевезти на спеціально облаштований  майданчик по вулиці  Молодіжній, а тих, хто не погоджується –  подає до суду. Тож вибір у  власників  є, але  краще коли він добровільний, а не за судовим рішенням.

Дорогі долиняни, ми і надалі налаштовані на конструктивне вирішення проблеми засилля міста самобудами. За роз’ясненнями і додатковою інформацією щодо  демонтажу самовільних гаражів з Ваших прибудинкових територій просимо звертатись у  Долинську міську раду за номерами телефонів 2-80-88 , 2-70-32, 2-70-31.

Зазделегідь вдячні за розуміння і підтримку. Разом, спільними зусиллями подбаймо про те, аби наше рідне місто було ще більш комфортним, охайним, безпечним  та красивим для всіх мешканців!