Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Чи було якісним і швидким обслуговування в Громадській приймальні?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


17.05.2017

Чи буде в Долині державний нотаріус?

Актуально

 ЧИ БУДЕ В ДОЛИНІ ДЕРЖАВНИЙ НОТАРІУС?

На виконання критичного зауваження, висловленого депутатом Галюк Л.B. на 22 сесії міської ради 10 березня 2017 року щодо роботи Долинського міського державного нотаріуса, а саме причини відсутності в м. Долина державного нотаріуса, міська рада звернулася за роз’ясненням до головного територіального управління юстиції.

Головне територіальне управління юстиції надіслало письмову відповідь з поясненням, що основна причина відсутності в місті завідувача міською державною нотаріальною конторою є відсутність кадрів, небажання осіб з відповідною освітою працювати на вказаній посаді.

Надаємо читачам повний текст відповіді:

«Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області (надалі – Головне територіальне управління юстиції) розглянуто Ваш лист від 18.04.2017 за № 06/459 щодо відновлення роботи у Долинській міській державній нотаріальній конторі та по суті порушеного питання повідомляємо наступне.

В зв’язку із значним навантаженням роботи в Долинській районній державній нотаріальній конторі, 10.01.2017 року Головним територіальним управлінням юстиції знято виконання обов’язків завідувача Долинської міської державної нотаріальної контори з Дуткевич О.Я. – завідувача Долинською районною державною нотаріальною конторою, за її заявою.

Разом з тим, в області вакантними є 7 посад завідувачів державних нотаріальних контор, в т.ч. завідувача Долинською міською державною нотаріальною конторою.

З метою вирішення даних кадрових питань, Головним територіальним управлінням юстиції постійно проводиться інформаційна робота щодо можливості працевлаштування в державних нотаріальних конторах області.

Проте, бажаючих працевлаштуватись на вказані посади немає.

 Статтею 3 Закону України “Про нотаріат” визначено, що нотаріусом може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори – не менш як три роки, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за рішенням суду.

Міністерством юстиції України 19 червня 2017 року заплановано проведення чергового іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату на право на зайняття нотаріальною діяльністю та отримання особами, які складуть даний іспит Свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю.

Бажаючі скласти даний іспит і працювати в державних нотаріальних конторах області є і з Івано-Франківської області.

У випадку, якщо і надалі посада завідувача Долинської міської державної нотаріальної контори буде вакантною, Головне територіальне управління юстиції буде вимушене звернутись з відповідним клопотанням до Міністерства юстиції України щодо ліквідації даної державної нотаріальної контори.

Наразі, Головним територіальним управлінням юстиції вирішуються питання щодо кадрового забезпечення Долинської міської державної нотаріальної контори та сподіваємось, що в найближчий час дане питання буде вирішено.

Одночасно, Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області сподівається на Ваше, а також громади міста Долини розуміння за спричинені тимчасові незручності».