Архіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 52 сесії Долинської міської ради відбудеться 22 червня 2019 року
Початок роботи о 10 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
02.01.2019

Чому новорічні канікули – небезпечний період для дітей?

Новорічна ялинка

Особливу цікавість у наймолодших членів сім’ї викликає прикрашена новорічна ялинка, але саме для них вона і становить небезпеку. Малюки розглядають лісову красуню як притягальний предмет,  який обов’язково необхідно оглянути з усіма його яскравими і блискучими кульками. Звичайно, вони будуть намагатися дотягнутися до них і тим самим збільшуючи ризик падіння не тільки іграшок, але і самої ялинки.

Коли в будинку є дитина, яка вже вміє ходити і підійматися на стільці і крісла, то встановлювати ялинку на тумбочку або іншу піднесеність не має сенсу – вона все одно до неї дотягнеться, тому поставити на підлогу буде надійніше. Рекомендується заздалегідь зміцнити ялинку на одному місці, прив’язавши її міцною тасьмою або мотузкою до стійкого предмету.

Гірлянди

Звичайно, яскраві миготливі гірлянди – неодмінний атрибут Нового року, який дозволяє створити святковий настрій. Слід нагадати, що вони є електричними приладами, які можуть бути небезпечними для маленьких дітей.

Новорічні петарди і хлопавки

Дорослі найбільше люблять на Новий рік запускати петарди, але ця яскрава розвага призводить до серйозних травм – пошкоджень очей і кистей рук, опіків різного ступеня і інших неприємностей. При цьому, найчастіше страждають від петард саме діти.  Радимо взагалі відмовитися від використання піротехніки, але якщо цього не вдається зробити, то необхідно уважно вивчити інструкцію і гранично акуратно працювати з виробом, готуючи його до запуску.

Тарас Мельник

Начальник Долинського РВ У ДСНС