Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


19.06.2018

Чергова перемога долинянки

Стрічка до стрічки, шлях до шляху, нота до ноти. Крапля до краплі, колос до колосу, рука до руки. Єдність—це спільне минуле, сумісне теперішнє та щасливе майбутнє. Єдність-це щасливі посмішки на обличчях, обов’язкове доброзичливе «Доброго дня» у дворі та спокій у державі.

Таку ось благородну  мету ставили перед собою організатори щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» імені Т.Шевченка.  Конкурс має тривалу історію і користується незмінною популярністю серед юних обдарувань країни. Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення, а й знання історії, засвідчили власну життєву позицію. Це конкурс дитячих сподівань, бо прагнуть вони постійного творчого зростання, їм необхідно відчуття особистого успіху. У межах конкурсу учасники, перш за все, довели, що молоде покоління усвідомлює себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчили власну життєву позицію, пошук свого місця у суспільстві.

Роботи, які взяли участь у конкурсі, пройшли багатоетапний відбір—від шкільних,  районних, обласних етапів до останнього, всеукраїнського. Яким же приємним сюрпризом  і таким очікувано-бажаним  стала перемога у ньому учениці Долинської художньої школи Вікторії Пирин з роботою «Гармонія єднання». Перемозі передувала двохмісячна наполеглива робота.

Школа давно відома завдяки її талановитим вихованцям. Адже серед них – численні переможці, призери та учасники багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок і показів. Саме тут відточує майстерність і розкриває свій талант і 14-річна художниця Вікторія Пирин, неординарні роботи якої привертають увагу.

Світле кучеряве волосся, очі з вогником та приємна посмішка — саме такою запам’ятовується з першого погляду, учениця  Долинського математично-природничого ліцею. Та виявилося, що дівчина наділена не лише чарівною вродою, а й володіє творчими здібностями, які вражають. У цьому заслуга її керівника Тараса Лаврів. Вікторія вчиться  у третьому класі художньої школи. Для неї ця перемога—своєрідний стимул для подальшого розвитку. Єдине, про що вихованиця школи шкодує, так це про те, що роботи залишають у Києві, не повертають.  Однак на згадку залишились інші подарунки: ученицю та викладача нагородили дипломом Міністра культури України та цінними подарунками.

Вчиться малювати Вікторія з юних років. Із перших занять дівчина проявила неабиякий хист до творчості. Непересічний талант помітив й наставник-викладач Тарас Лаврів. Відтоді вони з Вікторією працюють у різних техніках, експериментують із формами, фарбами та ідеями.
Творчість обдарованої дитини не залишає байдужими і досвідчених митців та поціновувачів образотворчого мистецтва. Адже дівчина, незважаючи на юні роки, досягає помітних успіхів у сфері мистецтва.
Тем для творчості юній художниці не позичати. Виконує  роботи, а також залюбки малює те, що народжує серце. Зображує юнка і реальну красу, яка її оточує. У колективі їй подобається і дружня атмосфера, і рівень викладання. Відтак обожнює відвідувати заняття.

«Наша Вікторія ще й неймовірно працелюбна, – розповідає про свою вихованку Тарас Олегович. Вона наполеглива, талановита й  дисциплінована,  організована й старанна. Творча, креативна, відповідальна Добра, щедра й оптимістична—Вікторія завжди йде назустріч тому, чого боїться, і завжди долає свій страх. Її основний принцип життя – постійний і безперервний саморозвиток. Дівчина отримує радість, коли виходить на новий рівень майстерності. Завдяки цьому й завжди має багато енергії і сил для більших досягнень».

Вітаємо юну художницю та викладача з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та бажаємо їй  творчих успіхів та натхнення!

Т.Г.