Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


22.06.2018

Бережіть свій зір!

«На що скаржитесь? Які скарги на зір? Закрийте ліве око, почитайте цей рядок, закрийте праве око, читайте наступний рядок. А зараз перевіримо Ваше очне дно», – так ввічливо і терпляче, з посмішкою та хорошим настроєм працюють з людьми різного віку медики, що круглорічно і безкоштовно обстежують зір потребуючим українцям.

«Добре бачу» – під такою назвою триває Всеукраїнська програма для соціально – незахищених верств населення сільської місцевості. Безкоштовний медичний огляд передбачає: первинний огляд очної системи; вимірювання внутрішнього тиску; офтальмоскопія очного дна; визначення гостроти зору; виявлення відхилень, патологій та безкоштовну видачу медикаментів. Нещодавно, протягом червня місяця  медики обстежували зір жителям Долинського краю. У селах Долинського району працювали пункти з обстеження зору, де кожен бажаючий міг прийти на огляд, консультацію тощо. З-за підтримки  газети «Добра справа» тривав прийом пацієнтів й у нашому місті.  У приміщенні редакції  два дні працювали медики. Прийом відбувався за попереднім записом, контактна інформація була опублікована на шпальтах «Доброї справи».  Загалом обстежили біля сотні долинян.  Для кожної людини було виділено біля 20 хвилин часу. Медики оглядали людей, давали  цінні рекомендації. Після встановлення діагнозу рекомендували ті чи інші окуляри, зволожуючі краплі для очей, розповідали про важливість гімнастики для ока та вживання корисних для зору овочів, фруктів і вітамінів, пропонували обмежити режим праці за комп’ютером. «Якщо перший день не був таким насиченим, то вже на наступний, за рекомендацією тих, що вже обстежились, отримали краплі, мазі, окуляри, люди приходили масово, чи то в порядку черги, дехто просився позачергово. Невдоволених не було, всі дякували, просили нас, щоб приїхали знову. Хочемо звернути увагу на те, що у більшості обстежених, особливо у дітей,  перевтома очей, почервоніння судин, зміна кольору. Рекомендуємо профілактичні краплі, а також спеціальні захисні окуляри від комп’ютерної техніки, смартфонів, телевізора», – кажуть лікарі.

Як зазначають медики, не менш важливий фактор – це гігієна зору: достатня освітленість, вправи для очей…

 Зір кожного з нас у наших руках, а своєчасна профілактика допоможе уникнути ускладнень в майбутньому. А будь – яку хворобу  легше  попередити!  «Дякуємо всім за довіру до наших лікарів»,  – зазначають координатори програми. Ми в свою чергу від імені Долинської громади скажемо спасибі людям, які дбають про те, щоб наше суспільство мало змогу безкоштовно обстежити зір, отримати цінні рекомендації, ліки та окуляри! Бережіть свій зір!

тижневик “Добра справа”