Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


13.04.2018

А Ви вже подали заявку на конкурс краси в Долині?

Ще не вшухли  емоції та приємні враження навколо тогорічного конкурсу краси « Міс Долини – 2017», як невгамовні ідейники  ( Леся Тисяк – Мураль, Галина Курус та хореограф Анастасія Лопух)  знову взялись за роботу, щоб організувати цьогоріч ще більш грандіозне шоу краси та грації  у нашому місті.

 Отож, міс – Долини (18 – 25) та Долиняночки ( 14 – 17 років), які хотіли і не спробували проявити себе минулого року, поспішайте, щоб знову не прогавити свій шанс! Незабутні емоції та враження, атмосфера свята та чудовий настрій, висока оцінка та дорогі подарунки, а основне – приємні спогади на все життя. Свято наближається!

Родзинкою  дійства – 2018 стануть нові номінації – Містер та Леді Долини. Ура! Вперше в історії Долини сильна половина людства зможе похизуватись своєю красою на сцені, покорити вільні серця та основне – завоювати титул «Містер Долини – 2018». До участі запрошуються  розкуті симпатичні чоловіки красивої статури та зовнішності  від 17 до 45 років, які здатні підкорити публіку та завоювати титул найкращого чоловіка у нашому місті на цей рік. І не смійте ревнувати, дорогі жінки, нехай краса Вашого коханого буде оцінена відповідно.

 Щодо Леді, то в цій категорії за звання найкращої змагатимуться сформовані професійно та інтелектуально, впевнені в собі жінки, дружини, матусі, які вже мають певні досягнення в житті. Вікова категорія – 30 +. Отож, дорогі жінки, приймаємо рішення і вперед, народити дитину і зберегти красу – неперевершені досягнення. До речі, переваги участі у конкурсі матимуть сімейні пари. Ваші діти пишатимуться Вами!  Отож, вибираєм категорію: міс – Долиняночка ( 14 – 17 років); міс – Долини ( 18 – 25); Леді Долини ( 30+) чи Містер Долини ( 17 – 45), заповнюєм анкету та подаємо заявку. Для участі в конкурсі необхідно подати заповнену заявку-анкету встановленого зразка ( зразок на сторінці «міс та містер Долини  – 2018 у мережі Aейсбук) на електронну пошту оргкомітету: missdolyna@gmail.com.  Заявки приймаються до 10 червня, а вже 17 червня – кастинг, фінал  – 25 серпня до Дня міста Долини. Засновники конкурсу: КЗ « Міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради; МБО ,,Благодійний фонд Долини та  Долинська міська рада. До співпраці запрошуються спонсори, які стануть партнерами свята. Набираємось терпіння і вперед!  Літо обіцяє бути цікавим.

тижневик “Добра справа”