Конкурс


Мобільні додатки
Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронні сервіси
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
Спільнота долинян вконтакті Солодка Долина
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах

Наші партнери



Сесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о: годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о: год.

Долинське радіо


Енергоефективний калькулятор

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Лічильник


Адміністрування сайту


Опитування

Шановні Долиняни! Оберіть найкращий, на Вашу думку , зразок Малої Архітектурної Форми "Я люблю Долину"

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Детальніше:


Фракції

Список депутатів

Долинської міської ради сьомого скликання та їх приналежність до  зареєстрованих фракцій

№з/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Партія  Фракції  Керівник фракції
1 Бойків Володимир Тарасович      
2 Бондаренко Іванна  Георгіївна ВО «Батьківщина» ВО «Батьківщина»  
3 Галюк Лілія Василівна      
4 Гаразд Мирослав Степанович      
5 Гошилик Віктор Іванович      
6 Громиш Віктор Васильович      
7 Кондрин Іван Михайлович ВО «Батьківщина» ВО «Батьківщина»  
8 Копистянський Сергій Володимирович  
9 Копчак Віталій Олегович ВО «Батьківщина»  ВО «Батьківщина»   
10 Ленгевич Андрій Васильович ВО «Батьківщина»  ВО «Батьківщина»   
11 Мазуркевич Дмитро Ярославович      
12 Маївський Андрій Степанович      
13 Михнич Роман Володимирович ВО «Батьківщина» ВО «Батьківщина» Голова фракції
14 Мостовий Володимир Михайлович      
15 Мостовий Ярослав Михайлович      
16 Най Володимир Зіновійович      
17 Паламар Степан Ярославович      
18 Русин Андрій Петрович      
19 Сенько Ярослав Романович      
20 Сич Руслан Степанович      
21 Сопуляк Ольга Юріївна      
22 Тернавський Віктор Володимирович      
23 Троян Олександр Володимирович      
24 Федай Михайло Андрійович      
25 Черіль Оксана Олексіївна      
26 Шафранська Тетяна Богданівна