Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 22 грудня 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Проекти Громадського бюджету (оберіть до 2-х варіантів відповіді)

 • 22.Сучасний клас для навчання (1%, 11,494 за голосами)
 • 23.Школа І - територія твоєї безпеки (1%, 11,270 за голосами)
 • 24.Облаштування пішохідних доріжок бруківкою (1%, 10,959 за голосами)
 • 8.Майданчик для вигулу собак (1%, 10,805 за голосами)
 • 1.Спортивний майданчик ДНЗ «Золота рибка» (1%, 10,728 за голосами)
 • 3.Благоустрій території церкви по вул. Стуса, 8, (1%, 10,406 за голосами)
 • 17.І проллється світло… (1%, 10,363 за голосами)
 • 4.Дитячий майданчик «Радість для малечі» (1%, 10,205 за голосами)
 • 6.Майданчик для відстою міського транспорту і легкових автомобілів прочан (1%, 10,202 за голосами)
 • 21.Благоустрій території дитячого майданчика по вул. Підлівче, 80 (1%, 10,094 за голосами)
 • 19.Сьогодні – мріємо й навчаємось, завтра – створюємо і здобуваємо (1%, 10,081 за голосами)
 • 14.Інтерактивні технології в початкових класах (1%, 10,023 за голосами)
 • 18.Облаштування дитячого майданчика (вул.Чорновола 6) (1%, 10,021 за голосами)
 • 16.Пішохідна доріжка у дворі на Облісках (1%, 10,017 за голосами)
 • 2.Закупівля екіпірування – іменних спортивних костюмів для дитячих спортивних команд м.Долина (1%, 10,015 за голосами)
 • 20.Придбання спортивного (футбольного) табло для стадіону міста Долина (1%, 10,011 за голосами)
 • 15.Дитячий майданчик по вул..Обліски напроти будинку № 20а біля будинків № 22а, 22, 20 б, 24 (1%, 10,011 за голосами)
 • 9.Денний соціальний центр для дітей ризику (1%, 10,006 за голосами)
 • 10.Облаштування шахового клубу (1%, 10,004 за голосами)
 • 11.Облаштування пішохідної доріжки від будинку Обліски,20б до вул. Грушевського вздовж огорожі дитячого садка «Зірочка» (1%, 10,002 за голосами)
 • 5.Спортивний майданчик «Універсальний» (1%, 10,002 за голосами)
 • 13.Замість гаражів – сучасний куточок дозвілля «Наш сад» (1%, 10,001 за голосами)
 • 12.Прикрасимо прибудинкову територію вул..Обліски, 22 а (1%, 10,000 за голосами)
 • 7.Створення спортивної площадки для заняття силовими видами спорту (1%, 10,000 за голосами)

Всього проголосувало: 1,005,601

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


Що побачити?

Партнер сторінки:ТІЦ "Бойківщина"

Асоціація “Туристично-інформаційний центр “Бойківщина”

м. Долина, вул. Грушевського 11

тел.: +38 (03477) 25230

.

Місто Долинаадміністративний та культурний центр долинського району, одне із найдавніших поселень Галичини. Завдяки своєму розташуванню Долинський район має значний рекреаційно-туристичний потенціал. Цьому сприяють, як різноманітність природних факторів, так і наявність пам’яток історії та культури.

Половина території району розміщена в гірській місцевості, достатньо заліснена, з мальовничими краєвидами, горами різної висоти і крутизною схилів, що дає змогу туристам цікаво провести свій відпочинок в будь-яку пору року. Слід також зауважити, що туристично-рекреаційні ресурси Долинського району представлені ще й бальнеологічними ресурсами: лікувальними мінеральними водами, грязями, водними ресурсами тощо.

.

Долинщина має значний туристичний потенціал, складений із історичних, культурних та природних об’єктів, а також розважальних заходів.

Вашій увазі пропонуємо лишень основні з них:

.

Стара частина міста Долина — історична частина міста, насичена пам’ятками архітектури. У старовинних будинках сьогодні функціонують сучасні установи, зокрема:  найстарший навчальний заклад – гімназія №1, суд, відділення РАЦСу, військкомат, дитяча лікарня та народний дім. Духовна спадщина представлена найстарішими храмами міста: римокатолицький Костел Різдва Діви Марії (1835 р.) та грекокатолицька церква Різдва Богородиці (1896-1904) яку освячував сам митрополит Андрей Шептицький. Історичною пам’яткою є також і будівля колишньої синагоги (згодом – дому молитви) на вул. Шептицького. Перлиною старої Долини колись був збудований на початку ХХ століття сільзавод (саліна), який є пам’яткою архітектури державного значення, проте, на жаль, сьогодні знаходиться в напівзруйнованому стані.

.
Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина» – унікальний музей історії, культури та побуту бойківського етносу. Серед матеріалів експозиції — цікаві археологічні знахідки, знаряддя праці та побуту минулих часів, бойківський одяг і вишивка. У музеї є документи, що висвітлюють різні події з історії краю, стародруки, видані в Україні, твори образотворчого українського і народного мистецтва, а також твори сакрального мистецтва. Безперечними «родзинками» музею є реконструкція бойківської хати — типової бойківської оселі; писанки, вишиті кольоровими нитками; колекція ляльок та сакральні пам’ятки XVI—XVIII століть.

.
Монастир отців Василіян ЧСВВ на Ясній Горі в Гошеві – одна з найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України, перша письмова згадка про яку датується ще 1464 роком. Діючий греко-католицький монастир, широко відомий чудотворною іконою Матері Божої. У 2009 р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони. Апостольська столиця надала Гошівському монастиреві декрет про оголошення його великою Базилікою і прилученням до великих Маріїних відпустових місць Католицької церкви в усьому світі. Уже майже три століття тисячі паломників моляться біля ікони Матері Божої з думкою про зцілення власної душі й тіла, з проханням заступництва Богородиці для своєї родини, з надією та вірою.

.
Карпатський трамвай – захоплююча інтерактивна 4-годинна подорож в гори старовинною, збудованою ще в часи Австро-Угорщини вузькоколійкою в супроводі жвавого екскурсовода. “Карпатський трамвай” запрошує всіх бажаючих до подорожі карпатськими стежками, який повезе Вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка , ви зможете  відвідати  гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник „Ширковець”, скуштуєте цілющої мінеральної води з джерела „Нафтуся” та  джерельної води  з гірського джерела „Дзюркач”, зможете скупатися у чудових гірських водоспадах в яких виблискує на сонці цілюща вода ріки Мізунки. Духовне збагачення чекає кожного хто  відвідає старовинну церкву в с. Пациків або гору Церковище де в 1360 роках був споруджений один з захисних монастирів від нападів татаро-монгольського іга, а карпатські стежки заведуть Вас на історичні місця першої та другої Світової війни.

.

Відвідання гірського села Вишків – невеличке село, розташоване на мальовничих Карпатських схилах, поміж Вишківським та Міжгірським перевалами. Чудові пейзажі, стрімкі гірські річки, красиві водоспади і неповторний карпатський колорит приваблює туристів на відпочинок в Вишкові. Вдале місце розташування – близькість до прилеглих гірськолижних курортів і прекрасні погодні умови – створюють всі умови для лікування і відпочинку у Вишкові. Взимку на курорті є всі умови для відмінного гірськолижного відпочинку — діє гірськолижна траса з бугельним підйомником. Черг практично ніколи не буває. Протяжність основної траси складає 1000 м. Гірськолижне спорядження можна взяти напрокат. Зимовий відпочинок в Вишкові також можна урізноманітнити відпочинком в колибах і гарячих саунах, які є практично в кожній садибі. Взимку Вишків-відпочинок, лижі і маса позитивних вражень.  Влітку туристи також приїжджають на відпочинок в Вишків. Купання в гірських річках, прогулянки в гори, збір ягід та грибів. І все це на відпочинку в Вишкові.

.

Всеукраїнський байк-табір «Мізунська Звигода» — щорічне місце зустрічі любителів активного відпочинку та екстремального спорту. Програма фестивалю насичена показовими виступами а також офіційними змаганнями в різноманітних велосипедних екстремальних видах: даунхіл, кросс-кантрі, велотріал тощо. Спортсмени та гості традиційно оселяються на весь час проведення свята в наметах на мальовничій галявині на березі річки Мізунки. Вечірнє дозвілля забезпечують виступи місцевих рок-виконавців та ді-джеїв. Захід проходить традиційно наприкінці червня – початку липня с. Новий Мізунь Долинського р-ну.

.
Фестиваль бойківського меду та ремесел — унікальне культурно-етнографічне свято, яке проводиться щорічно в останню неділю серпня та об’єднує кращих пасічників та майстрів народних ремесел не лише з Бойківського регіону, а й з усієї Західної України. На свято меду з’їжджаються пасічники із різних куточків України, щоб пригостити своїм солодким продуктом та поділити новинками медової справи. І представлені тут не лише меди, а й різноманітні супутні продукти бджільництва. А паралельно з медівниками на площі красуватиметься різнобарв’я різноманітних талантів бойківських, покутських та  гуцульських майстрів. Кожен присутній зможе побачити народну вишивку, бісероплетіння, ручне ткацтво у вигляді сувенірів, прикрас та українського національного одягу, макраме, гачкування, вироби з полімерної глини. Традиційним місцем проведення свята є центральна площа Долини, позаду пам’ятника Михайлові Грушевському.

.
Всеукраїнська патріотична акція “Яворина” — щорічна масова патріотична акція з вшанування пам’яті героїв старшинської школи УПА «Олені» та провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника(«Роберта»), який трагічно загинув у цій місцевості разом з родиною та бойовими побратимами від рук більшовицьких загарбників. В рамках заходу відбувається традиційне сходження на гору Яворина (проводиться з 1988 року), молебень за героїв національно-визвольних змагань, відвідання повстанського бункера, спортивне молодіжне свято та фестиваль патріотичної пісні. Проходить щорічно в першій декаді липня в урочищі “Розтока”, с. Липа, Долинського р-ну.

.

І ще багато, багато цікавих місць та подій…

Для більш детальної інформації дивіться:

Мапа туристичних можливостей міста Долина

Мапа туристичних можливостей Долинського району

.

А для любителів еко-туризму пропонуємо скористатись послугами ТІЦ “Бойківщина” з організації екскурсій та походів зеленими стежками Карпатських гір. Пропонуємо Вам завантажити та ознайомитись лишень з декількома найпопулярнішими:

 1. Маршрут вихідного дня «c. Мислівка – г. Горган Ілемський»
 2. Маршрут вихідного дня «На Яйко Ілемське»

.

Розмаїття туристичних можливостей Долинщини є надзвичайно широким та багатогранним. Кожен зможе знайти в ньому щось для себе.

Тож гостинно запрошуємо Вас в гості, на Долинщину, в мальовничий бойківський край, в перлину нашого краю – стародавнє місто Долина.

І нехай ваші пригоди та незабутні враження розпочнуться саме тут!