Про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Тип документу: . № 37 від 03.04.2017. Стан: чинний Дата публікації: 03.04.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 03.04.2017             №37

Про проведення громадського слухання

щодо врахування громадських

інтересів під час розроблення

проекту містобудівної документації

З метою врахування громадських інтересів при плануванні та забудові територій, організації проведення громадських обговорень та слухань проектів містобудівної документації на місцевому рівні, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, та згідно 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Провести громадське слухання на тему: «Детальний план території по вул. Нафтовиків в м. Долина для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів» 5 травня 2017 року о 16 годині у великому залі засідань адмінбудинку (просп. Незалежності, 5 м. Долина).

 2.Ініціатор громадських слухань – Долинська міська рада.

3.Призначити відповідальним за проведення громадських слухань начальника відділу містобудування та архітектури Данилів Т.П.

4.Провести інформування жителів міста про проведення громадських слухань.

Міський голова                                                  Володимир Гаразд