Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 72 від 14.07.2017. Стан: чинний Дата публікації: 14.07.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 14.07.2017 р. № 72

Про надання дозволу

на організацію та проведення

гастрольних заходів

Розглянувши звернення приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (53201, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Трубченка, 5/41) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів (виступи пересувних циркових колективів) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Дати дозвіл приватному підприємству «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на організацію та проведення гастрольних заходів цирку-шапіто «Кобзов» по просп. Незалежності, 1 в м. Долина на площі перед Центром культури та дозвілля з 04 по 05 серпня 2017 р.

2.Адміністрації цирку-шапіто «Кобзов» (Орленко М. С.):

-забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

-на виділеній земельній ділянці забезпечити дотримання санітарно-технічних норм і правил та встановити урни для збору відходів.

– заключити договір з дирекцією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) про порядок вивезення відходів.

-розповсюдження реклами на території міста проводити відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.

– забезпечити одноразове безкоштовне відвідування цирку-шапіто «Кобзов» дітьми-інвалідами, які отримують щоденну адаптацію та реабілітацію в Міжнародному благодійному фонді інвалідів «Надія Є» (Гречух О. М.) згідно погодженого списку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.

Міський голова                                               Володимир Гаразд