Про ліміти на споживання енергетичних ресурсів в 2018 році

Тип документу: . № 11 від 01.02.2018. Стан: чинний Дата публікації: 01.02.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01.02.2018                                         № 11

Про ліміти на споживання

енергетичних ресурсів в 2018 році

З метою ефективного планування обсягів щомісячного споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами, що фінансуються з міського бюджету та оптимізації видатків на їх оплату, відповідно до Програми реалізації Стратегії сталого розвитку в сфері енергоспоживання м. Долина на 2018 р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити щомісячні ліміти на споживання енергетичних ресурсів в 2018 році (додаток 1).
  2. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету м. Долина (ДНЗ «Зірочка», «Росинка», «Сонечко», «Золота рибка», НВК№2, музей «Бойківщина») забезпечити дотримання встановлених щомісячних лімітів.
  3. З метою забезпечення оперативного контрою за дотриманням встановлених лімітів, керівникам бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету (ДНЗ «Зірочка», «Росинка», «Сонечко», «Золота рибка», НВК№2, музей «Бойківщина») визначити в своїх закладах відповідальних за збір даних лічильників та щоденне (до 9.00 год.) внесення їх в базу даних програмного забезпечення «Енергоплан».
  4. Відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку забезпечити ведення моніторингу та щомісячно подавати міському голові аналітичну довідку про стан дотримання лімітів в кожній з установ.
  5. Зобов’язати керівників бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету м. Долина запровадити в своїх закладах режим максимальної економії енергетичних ресурсів, не рідше одного разу в квартал проводити відповідні інструктажі з персоналом та операторами паливних, а також постійно і особисто контролювати дотримання режиму енергозбереження.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира  Смолія.

Міський голова                                Володимир Гаразд