Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 39 від 03.04.2017. Стан: чинний Дата публікації: 03.04.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.042017     № 39

Про надання дозволу

на організацію та проведення

гастрольних заходів

 

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Малова Володимира Володимировича про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», −

1.Дати дозвіл ФОП Малову В. В. на організацію та проведення гастрольних заходів (пересувні механізовані атракціони типу «Луна-парк») по просп. Незалежності, 1 в м. Долина на площі перед Центром культури та дозвілля з 04 по 23 квітня 2017 року включно.

2.ФОП Малову В. В.:

-забезпечити після монтажу експлуатаційного устаткування прийом в експлуатацію атракціонів за участю державного інспектора з нагляду за охороною праці.

-заключити договір з адміністрацією КП «Комунгосп» про встановлення контейнерів для збору відходів та порядок їх вивезення.

-забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

-проводити розповсюдження реклами на території міста відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.

-забезпечити одноразове безкоштовне відвідування комплексу атракціонів дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку згідно списку, погодженого міським головою.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.

Секретар міської ради                                           Віктор Гошилик