Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 25 від 14.03.2017. Стан: чинний Дата публікації: 14.03.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 березня 2017   № 25

Про надання дозволу на

організацію та проведення

гастрольних заходів

Розглянувши звернення приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (53201, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Трубченка, 5/41) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів (виступи пересувних циркових колективів) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Дати дозвіл приватному підприємству «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на організацію та проведення гастрольних заходів цирку-шапіто «Віват-Алє» по просп. Незалежності, 1 в м. Долина на площі перед Центром культури та дозвілля з 23 по 26 березня 2017 р.

2.Адміністрації цирку-шапіто «Віват-Алє» (Кузьменко Л. А.):

-забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

-на виділеній земельній ділянці забезпечити дотримання санітарно-технічних норм і правил та встановити урни для збору відходів.

-заключити договір з дирекцією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) про порядок вивезення відходів.

-розповсюдження реклами на території міста проводити відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.

-забезпечити одноразове безкоштовне відвідування цирку-шапіто «Віват-Алє» дітьми-інвалідами, які отримують щоденну адаптацію та реабілітацію в Міжнародному благодійному фонді інвалідів «Надія Є» (Гречух О. М.) згідно списку, погодженого міським головою.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.

Міський голова                                                         Володимир Гаразд