Про проведення громадських слухань з обговорення Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Долинською міською радою

Тип документу: . № 15 від 06.02.2017. Стан: чинний Дата публікації: 06.02.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 06.02.2017.          № 15

м. Долина

Про проведення громадських

слухань з обговорення

Порядку закупівлі послуг

з виконання робіт із землеустрою,

оцінки земель та визначення

виконавця земельних торгів

на конкурентних засадах

Долинською міською радою

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від 06.04.2016. № 187-6/2016 «Про Положення про громадські слухання у м. Долина» та з метою врахування громадської думки при розробці проекту рішення міської ради «Про Порядок закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Долинською міською радою»:

1.Провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проекту рішення міської ради «Про Порядок закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Долинською міською радою».

2.Громадські слухання з даного питання провести 07 березня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

3.Ініціатор громадський слухань – Долинська міська рада.

4.Призначити відповідальними за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань відділ земельних ресурсів міської ради.

5.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради, виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів.

Міський голова                                                          Володимир Гаразд