Про знесення аварійного гаража

Тип документу: . № 265 від 18.12.2017. Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2017

РІШЕННЯ

Від 18.12.2017.         № 265

м. Долина

Про знесення аварійного гаража

Розглянувши клопотання завідуючої ДНЗ «Сонечко» Рибак Л.М., звернення комунального підприємства «Управління комунального майна», беручи до уваги акт комісії щодо технічного стану будівлі гаража, розташованого по вул. Оксани Грицей, 4а, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406 «Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію», ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Доручити комунальному підприємству «Комунгосп» знести будівлю гаража, розташованого по вул. Оксани Грицей, 4а в м. Долина, загальною площею 20,8 кв. м з нульовою залишковою балансовою вартістю, який перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина.

2.Комунальному підприємству «Управління комунального майна» здійснити списання, зазначеної у пункті 1 цього рішення будівлі гаража, згідно з вимогами чинного законодавства України.

3.Державному реєстратору відділу економіки здійснити дії щодо внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно стосовно виключення списаного (знесеного) об’єкту нерухомого майна, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд