Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів Долинської міської ради

Тип документу: . № 146 від 06.07.2018. Стан: чинний Дата публікації: 06.07.2018

РІШЕННЯ

Від 06.07.2018.                                 № 146

м. Долина

Про затвердження Порядку використання службових

легкових автомобілів Долинської міської ради

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями» (із змінами), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити Порядок використання службових легкових автомобілів Долинської міської ради, що додається.
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Володимира Гаразда.

Заступник міського голови                                         Ігор Жовнір

Затверджено

рішенням виконавчого комітету

міської ради від 06.07.2018. № 146

Порядок

використання службових легкових автомобілів Долинської міської ради

 1. Обслуговування посадових осіб Долинської міської ради службовими легковими автомобілями здійснюється в межах встановлених лімітів та асигнувань, передбачених в кошторисі.
 2. Службові легкові автомобілі використовуються тільки для поїздок, пов’язаних з службовою діяльністю посадових осіб та відома міського голови. Після кожної поїздки посадова особа, в розпорядження якої надано автомобіль, в подорожньому листі водія підтверджує особистим підписом час закінчення обслуговування та кількість кілометрів.
 3. Користування легковими автомобілями у вихідні та святкові дні, а також відрядження на легковому автомобілі за межі області, на відстань, що перевищує 200 кілометрів, здійснюється лише за розпорядженням міського голови.
 4. Службові автомобілі закріплюються за міським головою, а в разі його відсутності, за особою, яка виконує його обов’язки та заступниками міського голови.
 5. Право на керування автомобілями мають водії, які відносяться до працівників, що здійснюють обслуговування органу місцевого самоврядування, мають відповідні посвідчення на право керування транспортним засобом, та медичну довідку відповідного зразка.
 6. Право керування службовими автомобілями мають також посадові особи, у разі наявності відповідних документів та за погодженням з міським головою.
 7. Особи, які керують транспортним засобом зобов’язані діяти відповідно до Правил дорожнього руху, виконувати відповідний порядок дорожнього руху, розпорядження працівників дорожньої поліції України.
 8. Документом обліку транспортної роботи автомобіля та списання витраченого пального і мастильних матеріалів є подорожній лист за формою, затвердженою нормативно-правовими актами України. Заповнення всіх його реквізитів є обов’язковим. Виїзд автомобіля без подорожнього листа забороняється.
 1. Подорожній лист службового автомобіля оформляється на один робочий день. На більший строк подорожній лист видається у випадках транспортного обслуговування у міжміському сполученні понад одну добу відповідно до розпорядження міського голови. Оформлені подорожні листи зберігаються у фінансовому відділі міської ради у відповідності до встановлених законодавством норм.
 2. Організація експлуатації та збереження транспортних засобів, зберігання матеріальних цінностей покладається на водіїв міської ради.
 3. Керівники та посадові особи, які користуються службовими автомобілями, водії повинні суворо дотримуватися використання лімітів палива і мастильних матеріалів.
 4. Посадові особи, за якими закріплені службові легкові автомобілі, повинні щоденно контролювати його виїзд та заїзд до місця стоянки та пробіг кілометрів за попередній день.
 5. Для виконання своїх повноважень дозволяється міському голові використовувати транспортний засіб у позаробочий час.
 6. Норми витрат пального і мастильних матеріалів на службові автомобілі міської ради встановлюються відповідно до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті.
 7. У випадку порушення Порядку використання службових легкових автомобілів винні особи несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Керуюча справами виконкому                                             Світлана Сапетна