Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на вивезення та захоронення ТПВ

Тип документу: . № 213 від 15.11.2017. Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2017

РІШЕННЯ

Від 15.11.2017.         № 213

м. Долина

Про введення в дію рішення

конкурсної комісії щодо визначення

переможця конкурсу

на вивезення та захоронення ТПВ

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення конкурсу на право надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини, затвердженого рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради від 03.07.2012. № 148, на підставі протоколу оцінки конкурсних пропозицій від 07 листопада 2017 року, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Ввести в дію рішення конкурсної комісії від 07 листопада 2017 року щодо визначення переможця конкурсу на виконання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини.

Визначити переможцем конкурсу на виконання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради.

2.Доручити міському голові Гаразду В.С. протягом десяти календарних днів після прийняття конкурсною комісією рішення укласти договір з комунальним підприємством «Комунгосп» Долинської міської ради (В.Юсип) на надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території м. Долина терміном до 07.11.2018 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гаврилків Р.І.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд